Çayyolu Beko Servisi

Beko Servisi

Evlerdeki beyaz eşyaların kullanım sıklığının fazla oluşu, herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bu nedenle de düzenli bakımlarının yaptırılması ve uzman kişilerce servis hizmeti verilmesi önemlidir. Bu konunun hassasiyetini bilen Çayyolu Beko servisi, son derece profesyonel kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Özellikle belli dönemlerde klima bakımlarının yapılması önem arz eder. Aynı durum mevsim geçişlerinde kombi cihazları için de geçerlidir. Beyaz eşyaların sadece bu cihazlarla sınırlı olmadığını söylemek gerekir. Mutfaktaki bulaşık makinesi, evde kullanılan demirbaş makinelerdendir. Yine buzdolabı için de aynı tabir kullanılabilir. Bu nedenle tüm servisler özenli ve titiz şekilde verilmektedir. Peki, kombiler için sunulan hizmetler neleri kapsamaktadır?

 Kombi servisi hizmetleri

Günümüzde çamaşır makinesi modellerinde olduğu gibi kombilerde de teknoloji değişebilmektedir. Ancak temelde dikkat edilmesi gereken noktalar, şofben cihazları ya da makinelerin geneli fazla değişkenlik göstermeyecektir. Geniş servis ağıyla hizmet veren Çayyolu Beko servisi, gerekli olan tüm desteği kullanıcılara sağlayan bir yerdir. Kombiler için montajı yapıldıktan sonra valtaj dengeleme regülatörü kullanımına da dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca garanti başlangıcı yapılması, sonraki dönemlerde yapılacak olan kontroller için yararlı olacaktır.

Bunların dışında genel bakımlarda; kombi tesisat temizliği, gaz ayarlarının yapılması, su seviyesinin 1.5 bar seviyesinde olması, kombi yanma odası temizliği, elektronik kart tamiri ve değişimi işlemleri gerçekleştirilir. Aynı zamanda bu işlemler yapılırken orjinal parça kullanımı yapılır. Gürültülü bir kombinin çalıştırılmaması gerekir. Tasarruf amaçlı olarak odalardaki bazı peteklerin kapatılmaması ve evden çıkarken özellikle kış aylarında kombinin kapatılmaması gerekir. Gaz kokusu duyulduğunda da ateşli cihaz kullanılmaması ve 187` nin aranması en doğru seçim olacaktır.