Çayyolu Bosch Servisi

Çayyolu Bosch Servisi, hemen her gün insanların kullandığı kombibeyaz eşyaklima ve şofben konusunda 25 yıllık bir deneyimle Çayyolu sakinlerine garantili hizmet sağlayan bir firmadır. Bilindiği üzere bu tip cihazlar hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılıyor. Bu kullanıma bağlı olarak cihazın pek çok teknik gereksinimi olabiliyor.

Beyaz eşyalar hem mutfak hem de banyolarda rutin işlerimizi yapabilmemiz açısından son derece önemli cihazlardır. Beyaz eşya denildiği zaman akıllara ülkemizde yoğun bir şekilde tercih edilen Bosch markası gelmektedir.

Bosch markası birbirinden kaliteli ürünlerle insanların ihtiyaçlarını maksimumda karşılamaktadır. Çayyolu sakinleri Bosch marka cihazlarında bir sorun yaşadıklarında ise her daim olduğu gibi işin uzmanına yani Çayyolu Bosch Servisi firmamıza başvurarak kapsamlı ve garantili hizmet almaktadır.

Yılın her dönemi aralıksız kullandığınız beyaz eşyalarınızda bazen elektrik, su ya da gazla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel ve bilinçli destek gerekir. Çayyolu merkez ve çevresinde Bosch marka cihazlar konusunda yürüttüğümüz çalışmalarla gece gündüz demeden insanların büyük bir ihtiyacını gidermekteyiz.

Özellikle kış ayları gelmeden kombilere yapılacak bakım ile cihazınızdan hem sorunsuz bir şekilde faydalanabilir hem de ileride çıkabilecek arızaları önceden tespit ederek önüne geçebilirsiniz. Çayyolu Bosch Servisi donanımlı atölyemizde aradığınız her tür orijinal yedek parça bulunmaktadır.

Bu anlamda cihazlarınızda onarılamayacak düzeyde ciddi arızalar meydana gelmiş ise sizlere orijinal Bosch marka yedek parça temini ve montajı sağlıyoruz.

Bahar ve yaz aylarında birbirinden farklı ve kapsamlı modelleri ile ortamımızı serinleten Bosch marka klimalar her ne kadar iyi bir performansta çalışsalar da bir takım arızaları bilmeniz, önlem açısından iyi olacaktır. Mesela klimanıza ilk defa montaj yapılıyor ise matkap değil karot makinesi kullanılmalıdır. Bu cihaz duvarınıza en az zararla en iyi şekilde delik açılmasını sağlayacağından bu konuda Çayyolu Bosch Servisi ekibi olarak titiz davranmaktayız.

Bosch marka klimanızda ne aşırı sıcak ne de aşırı soğuk hava açmamalısınız. Bu gereksiz yere enerji sarfiyatı olabileceği gibi sağlığınızı da tehdit edecektir. Klimalar için önerdiğimiz ideal sıcaklık derecesi 22 olmaktadır. 22 derece sizlerin ihtiyacını oldukça iyi bir şekilde karşılayacaktır.

Ayrıca klimanız yeteri kadar ısıtmıyor ya da soğutmuyor ise mutlaka mevsim ayarlarına dikkat edin. Bosch marka klimanızla ilgili yaşayacağınız her türlü problemde gece gündüz demeden Çayyolu Bosch Servisi operasyon merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Bosch markasının kullanılır ideal cihazlarından bir tanesi de kombilerdir. Özellikle kış aylarında hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacı için yoğun bir şekilde çalıştırılırlar. Kombilerde basınç sorunu ile karşılaşmanız olasıdır. Eğer Bosch kombinizde sık sık basınç düşüyor ise genleşme tankının mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Tank delinmiş olabilir.

Eğer gerekiyorsa da mutlaka değiştirilmelidir. Kombinizin suyunun normalde iki senede bir değişimini uygun görmekteyiz. Sık sık değişim yapılırsa sistemde paslanma görüleceğinden bu husus önemlidir. Banyonuzda mutlaka tahliye musluğu olmalıdır.

Yüksek basıncı düşürmek için bu musluktan faydalanmanız gerekecektir. Bosch kombinizle ilgili yaşayacağınız her tür sorunda Çayyolu Bosch Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Mutfaklarda gıdalarınızı saklamak için kullandığınız birbirinden kaliteli Bosch marka buzdolabı ve derin dondurucularınız için de ufak tedbirler alabilir ve bazı konularda dikkatli davranarak cihazınızda arıza riskini minimuma indirebilirsiniz. Mesela buzdolabınızın arkada motor bölümü mutlaka hava almalıdır.

Duvara çok yaslayarak sıkışık dar bir alana hapsetmemeniz gerekir. Eğer kullandığınız buzdolabı eski bir model ise ve kırılmış rafın yerine yenisini bulamıyor iseniz aynı ölçülerde cam kestirmek ve kullanmak mümkündür. Detaylı bilgi almak isterseniz Çayyolu Bosch Servisi teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Buzdolabınızda hızlı tüketilecek gıdaları ön raflara yerleştiriniz. Konserve gibi nispeten daha nadir kullandığınız gıdalar ise kullanım rahatlığı açısından arka tarafta muhafaza edilebilir. Eğer buzdolabınızda buzlanma meydana gelirse kapısını mutlaka kontrol ettirmelisiniz. Kapı eşikleri zaman içerisinde eskiyebiliyor. Buzdolabınızın içerisine hiçbir şekilde ısı girmemelidir. Sıcak hava girdiğinde cihazınızda buzlanma meydana gelebileceği gibi buzluk bölümünde de karlanma oluşacaktır.

Buzdolabınızda meydana gelebilecek sorunlarda uzman desteği için Çayyolu Bosch Servisi teknik birimlerimiz ile irtibata geçmenizi öneririz. Çayyolu sakinleri için kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Ayrıca bir yıllık garanti çerçevesinde herhangi bir parça arızası yaşlarsanız ücret talep etmeden orijinal sıfır parça temin ediyoruz. Garantili ve çözüm odaklı hizmetlerimizden yararlanmak adına dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

Servis ve hizmet garantisi için tüm personelin eğitimli olması ve bilinçli davranması çok önemli. Her zaman sertifikalı personel katkısı ile beraber üstün hizmeti hedefleyen Çayyolu Bosch Servisi bu bölgenin hizmet konusunda çok daha farklı bir yer olmasını sağlıyor.

Adeta zaman sınırlaması olmadan ihtiyaç duyduğunuzda 24 saat nöbet tutan hazır büyük personel problem çözme aşamasında sizce önemli derecede katkı sağlayabilir.

Aslında servis ağının son derece yaygın olması ülke genelinde insanların kolayca bu hizmeti ulaşmasını sağlamaktadır. Bosch beyaz eşya klima kombi şofben gibi ürün kullanıyor ve bu cihazların herhangi biri ile ilgili şikayetiniz bulunuyorsa hiç zaman kaybetmeden bizi, yani Çayyolu Bosch Servisi isimli işletmemizi arayınız.

Kredi kartı ile ödeme imkânı kaliteli hizmeti daha cazip koşullarda alabilmeniz için önemli. Özellikle de deneyimli ve nezaket tip personelimiz kapıda pos ile ödeme konusunda size hazırlıklı geliyor ve yardımcı oluyor.

Güven ve nezaket kuralları çerçevesinde servis hizmetlerinin en kaliteli adresini tercih ederek aynı zamanda marka kalitesinin değerini korumuş olursunuz. Oldukça geniş bir alanda hizmet veren Çayyolu Bosch Servisi sizin bulunduğunuz noktadan yine kaliteli hizmetin doğru ve adresi olmayı sürdürüyor.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!