Çayyolu Buderus Servisi

Buderus Servisi

Klimalar yaz aylarında kullanıldıkları mekanlarda büyük bir rahatlık sağlamaktadır Fakat bu cihazın gereken kontrolleri, temizliği ve bakımı yapılmazsa, cihaz faydadan çok zarar getirecektir. Klima, şofben ve kombi gibi cihazların bakım, onarım montaj hizmetlerini profesyonel kaliteyle sizlere sunan firmamız, bu tip cihazların bakımı ve çalıştırılması konusunda birtakım önerilerde bulunmaktadır.

Çayyolu buderus servisi olarak klimaların kullanımında bazı konulara dikkat edilmesi gerektiğini belirtmekteyiz. Yaz aylarında yüksek sıcaklıktaki ortamlardan, klimanın çok soğuk derecelerde çalıştırıldığı ortamlara girmek, insan sağlığını olumsuz etkileyecektir. Bu sebeple klimaların 22 derecede çalıştırılması, en ideal kullanımdır.

Çayyolu buderus servisi klima kullanımında cihazın temizliğinin de önemi üzerinde durmaktadır. Klima çalışırken havadaki bakterileri, toz parçalarını ve çeşitli mikro organizmaları bünyesinde toplar. Eğer belirli aralıklarla klimanın temizliği yapılmazsa, bu toplanan bakteriler cihazdan dışarı atılmaya başlar. Bu zararlı mikro organizmalar çeşitli solunum yolu hastalıklarına neden olmakta ve astım gibi rahatsızlığı olan kimseleri olumsuz etkilemektedir. Klimaların bakımı ve temizliği bundan dolayı önemlidir. Firmamız kombi klima bakım ve onarımlarında sizlere yüksek performanslı hizmetler sunmaktadır.