Çayyolu Buderus Servisi

Çayyolu Buderus Servisi 20 yılı aşkın süredir yürüttüğü kombişofben ve kazan sistemleri hizmetleri ile Çayyolu sakinlerinin en büyük ihtiyaçlarından birini karşılamaktadır. Kış aylarının en sık kullanılan cihazlarından olan kombiler, Buderus markası altında pek çok çeşidi ile insanların ev ve işyerlerine girmektedir.

Oldukça kullanışlı olan Buderus marka kombiler her ihtiyaca yönelik kapasitede üretilmektedir. Ancak bazen kombilerde beklenmedik arızalar ortaya çıkabilmektedir. Böyle durumlarda Çayyolu Buderus Servisi olarak ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.

Kombilerin belirli bir kullanım talimatı vardır ve kullanılırken mutlaka kullanım kılavuzu doğrultusunda kullanılmalıdır. Kullanım kılavuzuna göre doğru bir şekilde kullanılan ve yıllık bakımları yapılan kombiler yıl içerisinde sizlere hiçbir sorun çıkarmayacaktır.

Kombiler aslında kullanırken gayet enerji tasarrufu yapılabilen cihazlardır. Örneğin ısı yalıtımı kombi tasarrufu için oldukça önemlidir. Eğer iyi bir ısı yalıtımınız varsa kominin ısıttığı hava dışarıya çıkmayacaktır.

Böylede daha az yakıt harcamış olacaksınız. Bu konuda müşterilerimize yıllardır olduğu gibi Çayyolu Buderus Servisi danışmanlığı ile yardımcı olmaktayız.

Pencerelerinizin ısıcam özellikte olması alabileceğiniz bir diğer önemli tedbirdir. Bu sayede ısı dışarı çıkmayacaktır. Radyatörlerin önünü ve üstünü kesinlikle kapatmamaya özen göstermelisiniz. Kapandığı takdirde kombiniz boşa enerji tüketecektir.

Eğer eviniz güneş görmeyen bir cephedeyse cihazı sürekli açıp kapatmak yerine ortama bir ısıda sabit tutmanız daha az enerji harcamanız açısından önemlidir. Kombilere dair alabileceğiniz her türlü israf tedbiri için Çayyolu Buderus Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Buderus marka kazanlar da dinamik yapısı ile oldukça sık tercih edilen cihazlardır. Kazanda ise yakıt bitti uyarısı çıkmış ise yeni yakıt yüklemesi yapılmalı ardından yeniden ateşleme yapılmalı ve cihaz yeniden başlatılmalıdır.

Bu şekilde uyarı da ortadan kaybolacaktır. Yakıt bitmeden bu uyarı verilmeye başlanmış ise besleme süresini azaltmak gerekir. Ancak bir sorun yaşarsanız Çayyolu Buderus Servisi operasyon merkezimize bağlanarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Buderus markasının şofbenleri de farklı kapasitelerde ev ve iş yerlerinde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Eğer şofbeniniz çalışmayı durdurmuş, ancak gaz geliyorsa gaz memesi tıkanması yaşanmış olabilir.  Gaz memesi çalışmayacak duruma gelmiş de olabilir.

Eğer şofben gaz memesi tıkanması ya da arızası söz konusu ise Çayyolu Buderus Servisi ekibimiz gerekirse yedek parça değişimi ile cihazınızdaki sorunu kontrol altına alacak ve sorunu çözecektir. Bizlere Ankara için tek numaramızdan günün her saati rahatlıkla ulaşabilir ve alanında uzman ekiplerimizden kapsamlı hizmet alabilirsiniz. Kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Çayyolu sakinlerini hiçbir şekilde mağdur etmeme adına 24 saat görev başındayız.

Klimalar yaz aylarında kullanıldıkları mekanlarda büyük bir rahatlık sağlamaktadır Fakat bu cihazın gereken kontrolleri, temizliği ve bakımı yapılmazsa, cihaz faydadan çok zarar getirecektir. Klimaşofben ve kombi gibi cihazların bakım, onarım montaj hizmetlerini profesyonel kaliteyle sizlere sunan firmamız, bu tip cihazların bakımı ve çalıştırılması konusunda birtakım önerilerde bulunmaktadır.

Çayyolu buderus servisi olarak klimaların kullanımında bazı konulara dikkat edilmesi gerektiğini belirtmekteyiz. Yaz aylarında yüksek sıcaklıktaki ortamlardan, klimanın çok soğuk derecelerde çalıştırıldığı ortamlara girmek, insan sağlığını olumsuz etkileyecektir. Bu sebeple klimaların 22 derecede çalıştırılması, en ideal kullanımdır.

Çayyolu buderus servisi klima kullanımında cihazın temizliğinin de önemi üzerinde durmaktadır. Klima çalışırken havadaki bakterileri, toz parçalarını ve çeşitli mikro organizmaları bünyesinde toplar. Eğer belirli aralıklarla klimanın temizliği yapılmazsa, bu toplanan bakteriler cihazdan dışarı atılmaya başlar.

Bu zararlı mikro organizmalar çeşitli solunum yolu hastalıklarına neden olmakta ve astım gibi rahatsızlığı olan kimseleri olumsuz etkilemektedir. Klimaların bakımı ve temizliği bundan dolayı önemlidir. Firmamız kombi klima bakım ve onarımlarında sizlere yüksek performanslı hizmetler sunmaktadır.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!