Çayyolu Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Çayyolu Demirdöküm Servisi mişteri menuniyetini hep en üst seviyede tutma arzusu içinde olan ve bu idealini her platformda gerçekleştiren , dinamik yapısıyla ve teknolojik çalışmaları ile her daim takdir almayı başaran bir kuruluştur. Çeyrek asırdan fazla bir süredir müşterilerine tamir hizmeti ulaştıran servis personellerimiz tüm enerjisini be bütün bilgi birikimini işlerine yansıtmayı da başarmıştır. Demirdöküm ülkemizde yerli üretim yapan ve kombi klima şofben gibi cihazları ile evlerimize ve hayatımıza giren ürünlere sahip olan bir markadır. Sağlam yapısı , kolay kullanımı , ekonomi yaratan sarfiyatı ile tercih sıralamasında en üst basamaktaki yerini yıllar önce almış ve bu konumunu hiç bir zaman değiştirmemiştir. 

  • Demirdöküm Kombi
  • Demirdöküm Klima 
  • Demirdöküm Şofben Servisi
  • Çayyolu demirdöküm Tamir Hizmetleri
  • Çayyolu Demirdöküm Servisi
  • demirdöküm Yedek Parça

Çayyolu Demirdöküm Servisi teknolojik gelişmelere ayak uyduran yapısı ile her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni nesil cihazların üretimini başarı ile yapmaktadır. Bol yedek parçası , geniş ve yaygın servis ağı , uygun fiyatları ile her zaman kolay ulaşılabilir olmuş , bu sayede de evlerimizdeki ve iş yerlerimizdeki yerini almıştır. Demirdöküm kombi veya şofben kulanıcılarının belirli dönemlerde gerçekleştirmesi gereken işlemleri vardır. Bunların başında periyodik bakım gelmektedir. Çayyolu demirdöküm Servisi bu hizmeti size sağlamak için tüm personelleri ile aralıksız olarak görev yapmaktadır.

Aynı şekilde klima bakımlarınızın da dönem dönem gerçekleştirilmesi , gaz kontrolünüzün yapılması , borularınızın kontrolü , elektronik parçaların gözden geçirilmesi , iç ve dış ünite çalışma performanslarının kontrolü gerekmektedir. Demirdöküm Servisi olarak nakil ve montaj işlemleriniz için de ilgili birimlerimizle siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Merkezi sistem olarak tabir ettiğimiz kazan ve brulörleriniz için de Çayyolu Demirdöküm servisi olarak tüm çalışanlarımızla gece gündüz emrinizdeyiz. Müstakil evlerde kullanılan kat kalöriferi gibi bireysel kullanılan cihazların da bakım ve onarımını titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

HİZMET VERDİĞİMİZ ÇAYYOLU BÖLGESİ SEMTLERİ ;

Ümitköy Servisi, Konutkent Servisi, Koru Mahallesi Servisi, Dodurga Mahallesi Servisi, Türkkonut Servisi, Yaşamkent Mahallesi Servisi, Aşağı Yutcu Servisi, Yukarı Yurtcu Mahallesi Merkez Servisi, Ahmet Taner Kışlalı Servisi, Bağlıca Mahallesi Servisi, Alacaatlı Servisi, Bilkent  Servisi, İncek Servisi, Beytepe Servisi, Yapracık Servisi, Kızılcaşar  Servisi, 

Çayyolu Demirdöküm Servisi cihaz kullanımlarına dikkat etmenizi , kullanım öncesi kitapcıkları inceleyerek talimatlara kesinlikle riayet etmenizi önermektedir. Bu sayede kullanıcı hatalı arızaların önüne geçilmiş ve doğru kullanım sebebi ile de yüksek verim elde edilmiş olur. Tesisat temizlikleri de göz ardı edilmemesi gereken işlemlerdir. Bu konu için de Demirdöküm servisi olarak bizlerden randevu alabilir tüm sisteminizi temizletebilirsiniz. özel makinalarla ve kaliteli ürünlerle kireç pas ve tortudan arındırılan sisteminiz ısı veriminizin yükselmesini , buna karşılık da gaz sarfiyatınızın düşmesini garanti edecektir. Bizlere 441 11 11 numaralı online destek birimimizden ulaşabilir ve kayıt açtırabilirsiniz.