Çayyolu Demirdöküm Servisi

Çayyolu Demirdöküm Servisi müşteri menuniyetini hep en üst seviyede tutma arzusu içinde olan ve bu idealini her platformda gerçekleştiren, dinamik yapısıyla ve teknolojik çalışmaları ile her daim takdir almayı başaran bir kuruluştur. Çeyrek asırdan fazla bir süredir müşterilerine tamir hizmeti ulaştıran servis personellerimiz tüm enerjisini be bütün bilgi birikimini işlerine yansıtmayı da başarmıştır.

Demirdöküm ülkemizde yerli üretim yapan ve kombi klima şofben gibi cihazları ile evlerimize ve hayatımıza giren ürünlere sahip olan bir markadır. Sağlam yapısı , kolay kullanımı , ekonomi yaratan sarfiyatı ile tercih sıralamasında en üst basamaktaki yerini yıllar önce almış ve bu konumunu hiç bir zaman değiştirmemiştir.

Çayyolu Demirdöküm Servisi teknolojik gelişmelere ayak uyduran yapısı ile her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni nesil cihazların üretimini başarı ile yapmaktadır. Bol yedek parçası , geniş ve yaygın servis ağı , uygun fiyatları ile her zaman kolay ulaşılabilir olmuş , bu sayede de evlerimizdeki ve iş yerlerimizdeki yerini almıştır.

Demirdöküm kombi veya şofben kulanıcılarının belirli dönemlerde gerçekleştirmesi gereken işlemleri vardır. Bunların başında periyodik bakım gelmektedir. Çayyolu demirdöküm Servisi bu hizmeti size sağlamak için tüm personelleri ile aralıksız olarak görev yapmaktadır.

Aynı şekilde klima bakımlarınızın da dönem dönem gerçekleştirilmesi , gaz kontrolünüzün yapılması , borularınızın kontrolü , elektronik parçaların gözden geçirilmesi , iç ve dış ünite çalışma performanslarının kontrolü gerekmektedir. Demirdöküm Servisi olarak nakil ve montaj işlemleriniz için de ilgili birimlerimizle siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Merkezi sistem olarak tabir ettiğimiz kazan ve brulörleriniz için de Çayyolu Demirdöküm servisi olarak tüm çalışanlarımızla gece gündüz emrinizdeyiz. Müstakil evlerde kullanılan kat kalöriferi gibi bireysel kullanılan cihazların da bakım ve onarımını titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Çayyolu Demirdöküm Servisi cihaz kullanımlarına dikkat etmenizi , kullanım öncesi kitapcıkları inceleyerek talimatlara kesinlikle riayet etmenizi önermektedir. Bu sayede kullanıcı hatalı arızaların önüne geçilmiş ve doğru kullanım sebebi ile de yüksek verim elde edilmiş olur. Tesisat temizlikleri de göz ardı edilmemesi gereken işlemlerdir.

Bu konu için de Demirdöküm servisi olarak bizlerden randevu alabilir tüm sisteminizi temizletebilirsiniz. özel makinalarla ve kaliteli ürünlerle kireç pas ve tortudan arındırılan sisteminiz ısı veriminizin yükselmesini , buna karşılık da gaz sarfiyatınızın düşmesini garanti edecektir. Bizlere 441 11 11 numaralı online destek birimimizden ulaşabilir ve kayıt açtırabilirsiniz.

Çayyolu Demirdöküm Servisi ekibimiz günün 24 saati Çayyolu sakinlerine gereken tüm teknik desteği veren alanında uzman bir takımdır. Öyle ki her personelimiz Demirdöküm cihazlar konusunda gereken eğitimi almış ve sertifikalıdır. Kurumsal hizmet anlayışı ile yıllardır müşteri beklenti ve taleplerine karşılık veren firmamız İso 9001 belgelidir.

Çayyolu ve çevresinde Demirdöküm markasını tercih etmiş her kullanıcıya hızlı, ekonomik ve garantili hizmet götürmekteyiz. Demirdöküm cihazlar her ne kadar kullanışlı olsalar da bir takım beklenmeyen arızalar ortaya çıkabilir ve bu da kullanıcıların canını sıkabilir.

Elektrik, gaz, su ya da parça bazlı arızalar üstesinden gelinmeyecek türde arızalar değildir. Önemli olan arızanın doğru tespitidir. Alanında uzman teknik birimimiz arıza tespit ve doğru yöntemle onarım ile her türlü sorunun üstesinden gelmektedir.

TSE standartlarında hizmet sağlayan firmamız gezici servis araçları ile anında bulunduğunuz yere ekibini yollamakta ve sizlere hiçbir suretle vakit kaybettirmemektedir. Ayrıca donanımlı atölyemizde Demirdöküm marka cihazların tüm yedek parçaları mevcuttur. Bir yedek parça ihtiyacı ortaya çıktığında hızlıca işlemlerimizi Çayyolu Demirdöküm Servisi güvencesiyle yapmaktayız.

Çayyolu Demirdöküm Kombi Servisi

Kombilerde aldığımız arıza kayıtları genellikle birbirine benzer niteliklidir. Mesela kombi çalıştığı halde peteklerin ısınmaması karşımıza sık çıkan bir durumdur. Doğalgaz kesintisi gibi bir durumda gösterge paneli ne olursa olsun cihazınızın çalıştığını düşünebilirsiniz. Gösterge paneline dikkatli bakarsanız kombi arıza ikaz lambası yandığını görebilirsiniz.

Doğalgaz ikaz lambası yanıyorsa öncelikle doğalgaz vanasının açık olduğundan emin olunmalıdır. Ancak elbette doğalgaz hattının açık olması ile sorun çözülmeyebilir. Cihaz hattında bir tıkanma varsa bunu yine ikaz lambasından görebilirsiniz.

Yıllık bakımlar dahilinde bu gibi detaylar ekibimizce kontrol edilmektedir. Petek hattı temizliği de Çayyolu Demirdöküm Servisi ekibimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Çayyolu Demirdöküm Kazan Servisi

Demirdöküm markasının bir diğer kullanışlı cihazları kazanlardır. Kazanlarda da farklı sorunlar karşımıza çıkabiliyor. Mesela kazanda yakıt var ancak ateşlemede sorun var ise memede pislik birikmesi oluşmuş olabilir ya da memenin açısı yanlış ayarlanmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Elektrot ayarı, hava ayarı kontrol edilmelidir, yanlış ayarlanmış ise doğru ayar yapılmalıdır. Eğer yakıtta su var ise suyu da boşaltmayı unutmayınız. Demirdöküm marka kazanınızda meydana gelebilecek bu ve benzeri sorunlarda Çayyolu Demirdöküm Servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz

Çayyolu Demirdöküm Şofben Servisi

Sıcak su sağlamanın en pratik yollarından birisi de Demirdöküm şofbenlerdir. Şofbenlerde bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi şofbenin devreye girmiyor oluşudur. Öncelikle voltaj sorunu olup olmadığına bakılmalıdır.

Voltaj aralığının 195-253 V arasında olması önemlidir. Voltaj bu aralığın dışında ise voltajı sabitlemek için regülatör kullanabilirsiniz. Regülatör hakkında daha fazla bilgi almak ve mevcut aklınıza takılan soruları sormak ya da teknik destek almak için Çayyolu Demirdöküm Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!