Çayyolu Eca Servisi

Çayyolu Eca Servisi 1Çayyolu Eca Servisi ile çalışmanız için bir çok sebep vardır ve bunların en başında kombi ve şofben ürünleriniz için vermiş olduğumuz tamir hizmetlerindeki hızımız ve müşteri dostu tamir fiyatlarımız gelir. Eca ürünlerinizin bakımı ve tamiri gerçekleşirken asla gereksiz yere parça değişim yoluna gitmeyen servis personellerimiz bu sayede boş yere masraf etmenizin de önüne geçer.

Mekanik her cihaz zaman içerisinde aşınır ve kir biriktirir bakıma ihtiyaç duyar ve elden geçirilmesi gerekir. Bu nedenle cihazlarınızda fazla enerji harcama sorunu ve performans düşüklüğü görülebilir. Hatta elektrikli cihazlarda hayati tehlikelerde meydana gelebilir. Bu alanda Çayyolu Eca Servisi hizmetlerimiz ile kaliteli ve sorunsuz teknik destek verilmekte ve kombi şofben gibi cihazlarınıza en iyi bakım & tamir hizmeti sunmaktayız.

ECA markalı cihazlarınıza montaj, bakım ve onarım çalışmalarında sağlanan kalite cihazınızı daima sıfır cihaz ayarında verim sunmasını sağlayacaktır. Çayyolu Eca Servisi isimli firmamız çözüm merkezi olarak çalışmaktadır. Özellikle klima cihazlarının yaz mevsimlerinde ortamdaki havayı iklimlendirmesinin yanında aynı zamanda ortamdaki kir ve toz zerreciklerini de temizlemektedir. Bu nedenle ortama uygun cihaz seçimi ve yıllık düzenli periyotlarla bakımı çok önemlidir.

Çayyolu Eca Servisi olarak belirtmek isteriz ki ;kış ayları içinde kombi cihazlarınızın doğru kullanılarak ve profesyonel teknik destek alarak çok fazla maliyet oluşturmadan verim sağlaması mümkündür. Özellikle evdeki bazı peteklerin tasarruf amacı ile kapatılması ya da kış aylarında evden ayrılırken peteklerin tamamen söndürülmesi, daha sonrasında cihazlarınızın tam performans ile daha fazla enerji harcayarak çalışmasına neden olacaktır.

Bu sebeple kombi şofben kullanımı konusunda bilinçlenmek ve gereken bilgiye ulaşmak için bizimle irtibata geçebilir, doğru pozisyonda ve en verimli şekilde kullanımı öğrenebilirsiniz. Bu alanda Çayyolu Eca Servisi kombi şofben cihazlarınız içiin memnuniyet odaklı servis hizmetleri vermektedir.

Çayyolu Eca Servisi acil durumlarda da anında ekip yönlendirebilme kabiliyetine sahiptir. Kombi veya şofben ürününüzün çalıştığı ortamda gaz kokusu duyarsanız hiç vakit kaybetmeden sokağa açılan cam veya pencereyi açarak makana temiz hava girişini sağlayınız.

Hemen ardından bizimle yani Çayyolu ECA Servisi ile iletişime geçerek ekip yönlendirilmesini isteyiniz. Bu esnada kesinlikle prizlerinize , elektrik düğmelerinize dokunmayınız, kibrit çakmak vs gibi ateşli cihazlarla oynamayınız ve Alo 187 yi de arayarak bilgi veriniz. Rakipleri ile her alanda arasında büyük mesafeler olan Çayyolu Eca Servisi sektörel anlamda hızlı büyümenin , öncü olmanın yanı sıra yol gösterici tarafı ile de siz değerli Çayyolu bölgesinin sevilen servis işletmesi olmasını da uzun yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile elde etmeyi başarmıştır.

441 11 11 numaralı merkez numaramız günün her saati irtibata geçebileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. Sadece Çayyolu değil, Ankara ilinin her noktasına ulaşmayı başarak servis ekiplerimiz Eca ürünleriniz için çözüm odaklı çalışmalar içinde bulunmaktadır. Bakım, montaj yedek parça ve diğer sorunlarınız için hiç vakit kaybetmeden bizi arayıp randevu isteyiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak bizi mutlu edecektir.

Çayyolu Eca Servisi olarak sizlere kombi ve şofben konusunda kalitesi ile kendisini ispat etmiş Türkiye alanında geniş bir kitle tarafından kullanılan Eca marka cihazlar konusunda profesyonel destek sağlamaktayız. Kombi ve şofbenler hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacı adına yoğun şekilde kullanılmaktadır. Özellikle kış aylarında hem ev hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan Eca marka cihazlar yıllık bakımları dahilinde herhangi bir sorun çıkarmadan çalışmaktadır.

Ankara ilimizde 25 yıldır kalite ve özgüven ile Eca marka cihazlarınız için gereken tüm bakım ve onarım işlemlerini yapmış, yapmaya da devam ediyoruz. TSE standartlarında hizmet politikamız ile sizlere cihazlarınızdan tam performans alabilmeniz adına elimizden gelen desteği göstermekteyiz.

Kombi ve şofben yıllık bakımlarının yanı sıra cihazlarınızda bir yedek parçaya ihtiyaç duyduğunuzda bunu orijinal Eca marka yedek parça temini ile sağlıyoruz. Personelimizin tamamı Eca marka kombi ve şofbenler konusunda gerekli eğitimi almış olup hepsi sertifikalıdır. Çayyolu Eca Servisi firmamızdan alacağınız hizmet tamamen profesyonel olacaktır.

Şofbenler, sıcak su elde etme adına en yoğun kullandığımız cihazlardır. Şofbenler ile ilgili farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Rezistans yanması dediğimiz durum bunlardan birisidir. Ayrıca rezistans ve termostat bağlantı klemenslerinin erimesi ile de karşılaşabiliyoruz.

Hatalı montajlar bu sorunların altında yatan en büyük sebeplerdendir. Şofbenlerin emniyet sviclerinin erimesi durumu da karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır. LED ekran arızası, kademe anahtarı teklemesi gibi durumlar da şofbenler konusunda karşımıza sık çıkan durumlardır. Şofbenler konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda günün 24 saati Çayyolu Eca Servisi hizmetinizde olmaktadır.

Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarının giderilmesi adına aktif olarak kullanılan Eca marka kombiler farklı kapasitelerde oldukça kullanışlıdır. Kombilerde gaz yokluğu-ateşleme arızası dediğimiz durum ile kombi kullanıcıları sık bir şekilde karşılaşabiliyor. Genellikle daireye gaz gelmiyorsa böyle bir durumla karşılaşılabilir.

Dairenize gelen gaz hattının açık olduğundan emin olmalısınız. Pompa arızası ise kombilerde karşılaştığımız bir başka sorundur. Kombi içerisindeki su tesisatta belirli nedenlerden dolayı dolaşamaz ise su kombi içinde dolaşacak ve bu da aşırı ısınmaya sebep olacaktır. Aşırı ısınma durumlarından bir tanesi pompa arızası olduğundan hızlı bir şekilde müdahalede bulunulmalıdır. Bu konuda Çayyolu Eca Servisi uzman teknisyenlerimiz hızlı ve garantili işlemleri ile sizlere yardımcı olacaktır.

Kombi gövde ısınması, su kaçağı, üç yollu vana arızası, peteklerin aşırı ısınması ya da bir kısmının ısınıp bir kısmının ısınmama gibi pek çok kombi arızası ile karşılaşabiliyoruz. Alanında uzman Çayyolu Eca Servisi teknisyenlerimiz bilinçli müdahale ile Eca marka cihazlarınızdaki sorunu hızlı bir şekilde tespit ediyor ve doğru müdahale ile sorunu ortadan kaldırıyor.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!