Çayyolu Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Yeni teknolojinin bir ürünü olan hermetik kombi, kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır. Hermetik kombilerin en önemli avantajı, ısı kaybının önüne geçmesidir. Hermetik cihazlarda bacalı kombilerden farklı olarak fan bulunmaktadır.

Kolay kullanım olanağıyla artık bacalı kombiler yerini, hermetik kombilere bırakmış gibi gözükmektedir. Kullanılan kombilerde su seviyesinin 1,5 bar olmasına son derece dikkat edilmelidir. Kombilerin bakım zamanları geldiğinde, Çayyolu ferroli servisi hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Baca kontrolleri ya da başka türlü problemle için bu hizmetlerden yararlanabilir ve kombilerinizin problemlerinin kısa zamanda çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Kombilerden sonra şofben alan insanlar da sıradan şofbenlerden hermetik şofbenlere geçiş yapmış durumdadır. Şofbende meydana gelen arızaların onarılması ya da bakımlarının yaptırılabilmesi için gerekli hizmetlerin alınması gerekmektedir. Profesyonel kişilerce incelenen şofbenler, kısa zamanda problemleri belirlenerek onarım aşamasına geçilebilmektedir. Onarılmayacak durumda ise, kullanıcılara bildirilmektedir.

Evlerde, ofislerde, restoranlarda ve kafelerde bulunan klima doğru şekilde montaj yapılmalıdır. Zamanla oluşan arızaların tespiti için Çayyolu ferroli servisi çağrılmalıdır. Klimaların da kimyasal temizlik ve bakımlarının yapılması, hasarları varsa giderilmesi oldukça önemlidir.