Çayyolu Ferroli Servisi

Çayyolu Ferroli Servisi 1Çayyolu Ferroli Servisi ev ve işyerlerinde hem sıcak su hem de ısı ihtiyacın karşılamak adına kullanılan kombiler konusunda ulaşabileceğiniz en geniş hizmet ağına sahip servistir. Günün hemen her saati kullanılan kombi ve şofbenler pek çok kapasitede insanlara sunulmaktadır. İnsanlar ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra diledikleri an sıcak su alabiliyorlar.

Ancak kombi ve şofbenlerin yıllık bakıma ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Bu konuda ise sizlere alanında uzman teknisyenlerimiz ile yardımcı olmaktayız. Çayyolu sakinleri günün hemen her saatinde ekibimize ulaşarak Ferroli marka kombi ve şofbenleri için profesyonel yardım alabiliyor.

Kombi ve şofbenler pek çok nedenden ötürü arızalanabilir. İster parça nedeni ile olsun ister kullanıcı hatası ya da üretimden kaynaklansın cihazınızın arızası kaynağından bulunup hızlı bir şekilde onarılmalıdır. Kombi ve şofbeninizi kullanamadığınızda günlük ihtiyaçlarınızı da gidermeniz zor olacaktır.

Bu sebeple ister yıllık bakım ihtiyacı için isterse arıza bakım ve onarım için firmamızla mutlaka iletişime geçin. Teknisyenlerimiz bilinçli müdahale ile cihazınızı ilk günkü performansına döndürmektedirler. Bulunduğumuz her bir müdahalede bir senelik Çayyolu Ferroli Servisi garantisi de vermekteyiz.

Ferroli şofbenler ile ilgili bir takım benzer arıza kayıtları ile karşılaşmaktayız. Eğer şofbeniniz devreye girmiyor ise sorun voltaj değerlerinde olabilir. Cihazınızın voltajı ölçülmeli ve 195-253 V arasında olduğundan emin olunmalıdır.

Eğer voltaj sabit tutunamıyor ve değerlerin dışına çıkıyor ise regülatör takılarak voltaj sabitlenmelidir. Regülatör konusunda detaylı bilgi almak için Çayyolu Ferroli Servisi personelimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Eğer şofbeniniz çalışmıyor ise birkaç noktaya bakabilirsiniz. Öncelikle şofbene gaz gelip gelmediğine bakılmalıdır. Gaz geliyor ise cihazınızı birkaç sefer kapatıp açabilirsiniz. Ancak düzelme olmuyor ise gaz valfi, elektronik kart ya da elektrotlarda bir arıza çıkmış olabilir. Gerekli bakımların sağlanması adına Çayyolu Ferroli Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Ferroli marka kombilerde ise iyi ısıtmama sorunu ile sık bir şekilde karşılaşabiliyoruz. Kombi ısı pompası arızası ya da tesisat tıkanma gibi durumlarda Ferroli marka kombinizden istediğiniz verimi ne kaloriferde ne de sıcak suda alabilirsiniz.

Kombinizin parça bakımları yıllık teknik bakım kontrol dahilinde yapılmaktadır. Eğer bir parça arızası söz konusu ise bunu ekibimiz önceden tespit ederek sizler için onarımını yapmaktadır.

Eğer parça değişimi yapılacak ise Çayyolu Ferroli Servisi uzman birimlerimiz orijinal yedek parça temini ile bunu sağlayacaktır. Çayyolu sakinleri günün 24 saati bizlerden teknik destek talep edebilirler. Yerinde bakım onarım yapabildiğimiz gibi donanımlı atölyemizde de kapsamlı onarım işlemlerini hayata geçirmekteyiz.

Yeni teknolojinin bir ürünü olan hermetik kombi, kullanıcılarına büyük avantaj sağlamaktadır. Hermetik kombilerin en önemli avantajı, ısı kaybının önüne geçmesidir. Hermetik cihazlarda bacalı kombilerden farklı olarak fan bulunmaktadır.

Kolay kullanım olanağıyla artık bacalı kombiler yerini, hermetik kombilere bırakmış gibi gözükmektedir. Kullanılan kombilerde su seviyesinin 1,5 bar olmasına son derece dikkat edilmelidir.

Kombilerin bakım zamanları geldiğinde, Çayyolu ferroli servisi hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Baca kontrolleri ya da başka türlü problemle için bu hizmetlerden yararlanabilir ve kombilerinizin problemlerinin kısa zamanda çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Kombilerden sonra şofben alan insanlar da sıradan şofbenlerden hermetik şofbenlere geçiş yapmış durumdadır. Şofbende meydana gelen arızaların onarılması ya da bakımlarının yaptırılabilmesi için gerekli hizmetlerin alınması gerekmektedir.

Profesyonel kişilerce incelenen şofbenler, kısa zamanda problemleri belirlenerek onarım aşamasına geçilebilmektedir. Onarılmayacak durumda ise, kullanıcılara bildirilmektedir.

Evlerde, ofislerde, restoranlarda ve kafelerde bulunan klima doğru şekilde montaj yapılmalıdır. Zamanla oluşan arızaların tespiti için Çayyolu ferroli servisi çağrılmalıdır. Klimaların da kimyasal temizlik ve bakımlarının yapılması, hasarları varsa giderilmesi oldukça önemlidir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!