Çayyolu Hotpoint Servisi

Çayyolu Hotpoint Servisi 1Çayyolu Hotpoint Servisi Çayyolu semtinde Hotpoint marka beyaz eşya ürünleriniz için en kaliteli ve temiz hizmeti sunan ve uzun yıllardır bu bölgede hizmet veren bir beyaz eşya teknik servisidir.

Dünya markası olan Hotpoint dünyada kaliteli üretim yapan firmalardandır. Kaliteli üretim yapması ve ürünlerinin arkasında durması da en belirgin ve bilinen özelliklerinden birisidir.

Durum böyle olunca teknik servis olarak bizlerde böyle bir kurumsal firmanın altında hizmet verdiğimiz için kalitemizden ve müşteri memnuniyeti standartlarımızdan asla taviz vermemekteyiz.

Ayrıca, Çayyolu Hotpoint Servisi olarak yaptığımız her işimiz firmamız garantisi altında olup, işlerimiz 1 yıl garantilidir.

Bölgesinde en kaliteli hizmeti sunan ve bu konuda da hem müşterilerinden hem de bölge halkından taktir alan Çayyolu Hotpoint Servisi, bu konuda hiçbir zaman taviz vermemiştir.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazı olan çamaşır makinenizin tamburu dönmüyorsa mutlaka ya kazan düşmüştür veya tamburun bağlantı yerleri kırılmıştır. Bu durumda sizin yapacağınız bir şey yok, sadece yapmanız gereken tek şey konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanları bulunan Çayyolu Hotpoint Servisi ile irtibata geçip, destek talebinde bulunmanız yeterlidir.

Hotpoint marka buzdolabınız eğer kapalıyken sesli çalışıyor ise veya çamaşır makineniz yıkanmış olan malzemeleri parçalayarak çıkarıyorsa mutlaka Çayyolu Hotpoint Servisi çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Müşteri temsilcimiz sizden bilgileri aldıktan sonra konumunuza en yakın gezici servisi yönlendirerek sorununuza yerinde müdahale edip, çözümünü sağlayacaktır.

Mutfağınız da çok sık kullanılan buzdolabı ve fırın ürününü hiçbir zaman yan yana koymayın, çünkü bir cihaz soğuturken bir cihaz da ısıtmaktadır. Tam zıttı ürünler oldukları için mutlaka zamanla birbirlerine zarar verecekler ve verimleri düşecektir.

Çamaşır makineniz kirli suyu dışarı atmıyor ise bu durumda ya tahliyeniz bozulmuş ya da tahliye hortumuna bozuk para, çorap veya bir eşya gibi bir şeyler sıkışmış olabilir.

Eğer sorununuz çözülmez ise profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Bu durumda da Çayyolu Hotpoint Servisi ile bağlantı kurmanız yeterli olacaktır.

Teknik servis olarak her zaman iş sağlığı ve güvenliği konularına öncelik verdiğimiz gibi bu konularda personelimize sürekli olarak eğitimlerde vermekteyiz.

Personelimizin bilinçlenmesi ve kendisini geliştirmesi içinde sürekli olarak konumuz ve çalışma alanlarımız ile ilgili her türlü seminerlere katılımlarını sağlamaktayız.

Gerek çamaşır makine, gerek bulaşık makinesi gerekse de buzdolabı olsun tüm beyaz eşyalar düzenli olarak bakımları yapıldığı zaman ve kullanım kılavuzlarında belirtilen şekillerde kullanıldıkları zaman uzun yıllar hizmet etmektedirler.

Çamaşır makinelerinde veya bulaşık makinelerinde her zaman kaliteli deterjan kullanılması Çayyolu Hotpoint Servisi olarak tavsiyemizdir. Aksi taktirde zamanla cihazlarınızda istenmeyen arızalar oluşacaktır.

Kılavuza göre kullanıyor ama yine de sorun yaşıyorsanız en kısa sürede Çayyolu Hotpoint Servisi ile bağlantıya geçmeniz en doğru davranış olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!