Çayyolu Klima Servisi

Çayyolu Klima Servisi 1Çayyolu Klima Servisi yıllardan beri olduğu gibi Ankara Çayyolu’nda klima kullanan vatandaşlara sınırsız hizmet sunmaya devam ediyor. Klimalar günümüzde birbirinden farklı marka ve modellerle insanlara sunuluyor.

Servisimiz bu birbirinden farklı marka ve modelleri çok iyi tanımakla beraber gerekli müdahaleleri zamanında yapmaktadır. Çayyolu Klima Servisi olarak zamana ve dolayısıyla teknolojiye çok iyi ayak uydurmaktayız.

Bize sadece telefonla değil, online ya da GSM whatsapp iletişim kanalları ile de ulaşabilirsiniz.  Müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutmakla beraber onlara kusursuz bir hizmet verme amacındayız.

Bu sebeple güvenilir ve garantili bir klima servisi arıyorsanız Çayyolu’nda sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Bakım ve onarım işlemlerinde son teknolojik cihazlar kullanmakta ve onarım sonrası testlerimi yapmaktayız.

Bir servisten ne istediğini çok iyi bilen Çayyolu sakinleri bu nedenle bizleri tercih etmektedir. Klimalar günümüzde pek çok marka ile çıkmakta ve ihtiyaca göre her alanda kullanılmaktadır.

Klimanızı uzun vadede sorunsuz kullanmak istiyorsanız mutlaka gerekli bakımlarını yaptırmalısınız. Gerekli bakımı yapılan klimalar uzun vadede sizlere sorun çıkarmayacaktır. Teknisyenlerimiz klimanızda kumanda kontrolü, kompresör bakımı, filtre temizliği, parça bakımı gibi tüm işlemleri yapmaktadır.

Klimalar elektrikle çalışan cihazlar olduklarından bazen hiç beklenmeyen anlarda arıza çıkarabilirler. Elektrik kesintisi ile birlikte kart yanmaları sık karşılaştığımız bir durumdur. Kumanda arızaları ise uzaktan kontrolü imkânsız hale getirmektedir.

Klimanız soğuk ya da sıcak hava vermiyorsa kompresör ya da filtrelerde bir arıza söz konusu olabilir. Klimalarda buna benzer pek çok arıza kaydı gün içerisinde almaktayız.

Klimalar konusunda bize gelen şikâyetlerden bir tanesi klimanın koku yapmasıdır. Klimalar bulunduğu ortamdaki sinmiş kokuları sirkülasyon nedeniyle alabilir ve bu kokuları cihaz içerisinde nüfuz edebilir.

Sinmiş kokular sizlere geri gelir. Bu da sanki klima kokuyormuş gibi bir his uyandırır. Aslında ortamdaki kötü kokularla alakalı bir durumdur. Toz, kağıt ve halı parçacıkları, sigara kokusu gibi pek çok nedenden dolayı ortama kötü koku yayılabilir.

Kötü kokuların üstesinden gelmek için filtrelerin bakım ve temizliğine özen gösterilmesi gerekir. Kokunun giderilmesi için teknisyenlerimiz gerekli tüm bakımı ve temizliği yapmaktadır. Çayyolu Klima Servisi olarak yıllardır sürdürdüğümüz garantili çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Gece nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışıyor ve bu anlamda 24 saat sizlere hizmet veriyoruz. Klimanızda oluşabilecek her tür aksama, arıza ya da bakım için Çayyolu Klima Servisi Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!