Çayyolu Kombi Servisi

Çayyolu Kombi Servisi 1Çayyolu Kombi Servisi, kombi konusunda uzman kadrosu ile bir telefonla kapınıza geliyor. Üstelik yaptığı işlemler hem ekonomik hem de 1 yıllık garantili oluyor. Kombiler günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılan cihazlar olduğundan ne zaman nasıl arıza çıkarabileceğini bilemezsiniz.

Gerekli tedbirleri almak adına yıllık bakımları yaptırmayı unutmamalısınız. Isınma ve sıcak su ihtiyaçları için kullandığımız kombiler birbirinden farklı marka ve modellerle hemen her yerde karşımıza çıkabilmektedir.

Evlerde, hastanelerde, restoranlarda, kamu ve özel binalarda, kafeteryalarda, okullarda, dershanelerde, alışveriş merkezlerinde kombiler ısınma açısından tercih edilen ve en faal kullanılan cihazlardır.

Yıllık bakımları dahilinde kombiler pek sorun çıkaran cihazlar değildirler. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte cihazlarda pek çok ayar kişilere yardımcı olmaktadır. Önceden bir servisin gelmesi için saatlerce beklemek durumunda kalırdınız.

Ancak biz Ankara’nın en köklü ve teknolojik gelişmelere en çabuk ayak uyduran servisi olarak sizleri hiçbir şekilde bekletmiyoruz. Gezici ve donanımlı servis araçları ile Çayyolu’nun her köşesinde hizmet veriyoruz. Bu anlamda size en yakın servis aracımızı gönderiyor ve kombi bakımınızı en hızlı şekilde yapıyoruz.

Kombiler ne kadar düzgün kullanılırsa kullanılsın illa ki senelik bakım ihtiyacı duyarlar. Bu marka ya da model ile ilgili değildir.

Neticede elektrik ve gaz ile çalışan bir cihaz kullanmaktasınız ve diğer tüm elektronik cihazlar gibi bakıma ihtiyaç duyar. Ayrıca yaptıracağınız yıllık bakımlar ile cihazınızın ömrünü uzatacağınızı da unutmamalısınız. Kombiler konusunda günlük pek çok şikâyet alıyoruz.

Üstesinden gelinebilen bu sorunlar hakkında detaylı bilgi ve desteği telefonda vermekteyiz. Kom bilerde radyatörlerin üstünün ısınması ama alt tarafının yeteri kadar sıcak olmaması konusunda sorular alıyoruz.

Eğer filtre ve petek temizliği rutin bir şekilde yapılmaz ise zaman içerisinde radyatörlerde böyle bir sorunla karşılaşmak mümkündür. TSE standartlı hizmet sunan servisimiz kombilerinizde gerekli bakımı yaparak tam performans almanıza yardımcı oluyor.

Çayyolu Kombi Servisi ne yaptığını bilen sertifikalı ve deneyimli teknisyenleri ile kalıcı çözümler sunar. Günün her saati rahat ulaşılabilir olan servisimiz her daim müşteri memnuniyeti odaklı düşünmekte ve ona göre hareket etmektedir. En ufak bir tekleme dahilinde bile bizlere ulaşabilirsiniz.

Üstelik gece nöbetçi teknisyen hizmeti sunduğumuzdan saat sorunu yaşamazsınız. Çayyolu Kombi Servisi en iyi servis ödülü sahibidir ve Ankara’nın her bölgesinde olduğu gibi Çayyolu sakinlerine de kombi markası ne olursa olsun kaliteli ve ekonomi çözümler götürmektedir. Doğru müdahale ile kesin çözüm Çayyolu Kombi Servisinde.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!