Çayyolu Mitsubishi Klima Servisi

Çayyolu Mitsubishi Klima Servisi 1Çayyolu Mitsubishi servisi Çayyolu başta olmak üzere Ankara’nın tüm semtlerine klima bakım ve servis hizmeti vermektedir. Eğitimli olan servis elemanlarımız, klimanızın montaj ve bakımını en hızlı ve en doğru şekilde gerçekleştirir ve cihazınızdan en yüksek verimi almanızı sağlar.

Müşterilerimize hızlı ve kesin çözümler sunmak amacında olan Çayyolu Mitsubishi servisi çağrı merkezimiz, müşterilerimiz tarafından yapılan arıza bildirimlerini ve destek taleplerini kayıt altına alarak, müşterimizin olduğu adrese en yakın mobil servis ekibimiz yönlendirilmektedir.

Mobil servis araçlarımız tam donanımlı olarak hazır bulunmaktadır. Çağrı kaydını alan servis elemanlarımız, hızlı bir şekilde müşterinin adresine giderek arıza tespiti yapar. İncelemeler sonrasında klima o an orada tamir edilebilecek bir sorun oluşturdu ise mobil servisimizde anında tamir edilir ve bakımı yapılarak montajı gerçekleştirilir.

Klimada meydana gelen sorun birkaç gün sürebilecek bir sorun ise servisimize tutanak ile alınan klima, merkezimize getirilerek orijinal yedek parçalar ile tamir edilir ve uzun süre kullanım sağlanması için her türlü bakım yapılarak müşterimize teslim edilir. Ürünün montajı yapılarak gerekli bakım bilgileri verilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!