Çayyolu Profilo Servisi

Profilo Servisi

Yeni alınan eşyaların montajı ve her türlü kurulum ihtiyacında hızlı hizmetleriyle fark yaratan Çayyolu Profilo servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla fark yaratmayı bilir. Ev ve iş yerlerinin olmazsa olmazı buzdolabı modellerinin arıza yapması durumunda düzenli eğitim alan teknisyenlerimiz hızlı hizmetler verir. Bulaşık makinesi ve küçük ev aletleri gibi eşyaların bakım, tamir ve onarımları her zaman kaliteli ve özenli bir şekilde tamamlanır.

Müşteri mağduriyetlerini önlemek için gelen bildirimlere hızlı geri dönüş yapılarak konunun çözüme kavuşması sağlanır. Firmamızın misyon haline getirdiği kaliteli hizmet anlayışı müşteri memnuniyeti odaklı, uygun ve ekonomik fiyat politikasına sahip hizmetlerle desteklenir. Konusunda uzman kadrolarımız her türlü çamaşır makinesi arızasında organize ve planlı bir şekilde çalışmalar gerçekleştirir.

Çayyolu Profilo servisi olarak ürün kurulum ve ilk bilgilendirme hizmetini eksiksiz olarak veririz. Klima montaj, bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra küçük ev aletlerinde yaşanan sorunlarda da cihazlar evden alınarak kullanılır hale getirilerek teslim edilir. Ev veya iş yerinde kullanılan şofben ve her çeşit cihazın yedek parça ihtiyaçlarında garantili orijinal ürün tedariği yapılır.