Çayyolu Protherm Servisi

Çayyolu Protherm Servisi 1Çayyolu Protherm Servisi, Ankara Çayyolu’nda hizmetlerine aralıksız devam ederek Protherm kullanıcılarının şikâyetlerine kulak veriyor. Protherm cihazlarınızda sorun ne olursa olsun en hızlı, garantili ve kesin çözüm için bizi arayınız. Protherm mara kombi ve şofben kullanıyorsanız teknik desteği günün her saati bizden alabilirsiniz.

Ankara’nın her bölgesinde olduğu gibi Çayyolu’nda da servis araçlarımız aktif olarak hizmet vermekte, ev ya da işyerlerinize anında gelerek sorununuzu çözmektedir. Kombilerinizin verimli çalışmasına önem veriyorsanız yıllık bakımlarını yaptırmayı ihmal etmeyin. Bizler İso 9001 Belgeli servis olarak sizlerin her türlü rutin bakımınızı gerçekleştiriyoruz.

Kombi ya da şofbende ne gibi sıkıntılarınız olduğunu dinliyor ve doğru müdahale ile kesin sonuç sunuyoruz. Cihazınızın markasına göre o cihazda uzman bir destek almanız şarttır. Eğer alanında uzman olmayan bir servisten destek talep ederseniz cihazınız çok daha büyük sorunlar ortaya çıkarabilir. Çayyolu Protherm Servisi olarak biz öncelikle kurumsal hizmet anlayışını benimseyerek müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Bu bağlamda Protherm ürünlerinde teknik her türlü donanım ve bilgiye sahip personeller ile çalışmaktayız.

Kombi ve şofben konu olunca genellikle kış aylarında kombilerde ve şofbenlerde yaşanan sorunlar benzerlik göstermektedir. TSE standartlı hizmet güvencesi ile sizlere hizmet veren servisimizi tercih ettiğiniz takdirde teknik problemleriniz anında çözülecektir. Kombiler genellikle az da olsa ses yapabilirler. Ancak bu ses çok artış gösteriyorsa bakılmalıdır. Fan motoru genellikle sesin kaynağını oluşturur.

Ancak bunun yanı sıra kombi haznesinde bulunan su yüzünden de ses çıkması muhtemeldir. Üçlü vananın kontrol edilerek sesin neyden kaynaklandığını bulmak gerekir. Kombide pek çok ufak parça bulunduğundan bu parçaların her birinin kontrolü sağlanarak sesin kaynağı bulunacak ve onarımı yapılacaktır. Eğer sesi giderme adına bir parça takılması gerekiyorsa bu parça yine Protherm’in orijinal yedek parçası olacaktır. Eskiyen ya da yıpranmış parçalar yenisi ile güvenle değiştirilir.

Sık kullandığınız şofbenlerde de bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Örneğin şofbenin çalışması aniden durmuşsa ve çalıştıramıyorsanız öncelikle gaz gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekir. Doğal gaz bağlantılarını kontrol etmeniz bu aşamada önemlidir. Eğer şofben çalışırken akan suyun sıcaklığı yetersiz geliyor ise tüp dedantarönü kontrol etmelisiniz. Dedantör bozuk ise uzman personelimiz bunu sizin için değiştirecektir.

Eğer şofben çalışıyor, gaz geliyor ama ateşlenme olmuyor ise gaz memesinde tıkanıklık söz konusu olabilir. Bunu da sizin için teknisyenlerimiz kontrol ederek onarımını sağlayacaktır. Kombi ya da şofben problemlerinizde Çayyolu Protherm Servisi, Çayyolu sakinleri için her daim görev başında.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!