Çayyolu Regal Servisi

Çayyolu Regal Servisi 1Çayyolu Regal Servisi, Ankara Çayyolu sakinlerine tıpkı diğer tüm ankara’nın ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Regal teknik destek hizmetini sağlamaktadır.

Klimaşofbenbeyaz eşya ve televizyon ürünleri ile Ankara sakinlerinin sık tercih ettiği markalardan Regal, hızlı teknik servisi ile de kullanıcının yanında.

Yılların verdiği birikim ve deneyimle her türlü cihazın onarımını başarılı bir şekilde yapan ekiplerimiz sadece bir telefon ile Çayyolu sakinlerinin hizmetindedir.

Çayyolu Regal Servisi İso 9001 belgeli olup Kurumsal hizmet anlayışına göre işlem yapmaktadır. Bu anlamda hemen her türlü teknik desteği sağlamaktadır.

Ayrıca cihazlar için gereken yedek parçayı orijinal olarak sağlamakta ve montajını yapmaktadır. Günlük olarak sık bir şekilde kullandığınız beyaz eşyakombi ve televizyonlarınızın bakımları da Çayyolu Regal Servisi tarafından yapılmaktadır.

Eğitimli ve sertifikalı personeli ve hızlı servis araçları ile hiçbir suretle bekleme yaşamazsınız. Hemen yerinde arıza tespiti ve onarım gerçekleşir. Böylelikle zamandan kazanırsınız.

Regal’in sık tercih edilen beyaz eşyaları düzenli bakım sayesinde yıl içerisin de hiçbir aksama yaşatmadan verimli bir şekilde çalışırlar. Ancak düzenli bakımlar bir kez aksarsa bunun önünü almanız zor olacaktır.

Peşi sıra gelecek olan arızalar canınızı sıkmakla kalmayacak aynı zamanda bütçenizi de olumsuz etkileyecektir. Bu sebeple servisimizden düzenli bakım ve onarım talebinde bulunmayı ihmal etmeyiniz.

Regal kurutma makinesi kullanan müşterilerimizden tıpkı diğer urutma makinelerin de olduğu gibi Çayyolu Regal Servisi olarak  bazı arıza kayıtları alıyoruz. Bunlardan bir tanesi de kurutma makinesinin program dahilinde olmasına rağmen yarıda programı kesmesidir. Program çalışmadı ise yükleme kapağını kontrol ediniz.

Çayyolu Regal Servisi olarak belirtelim; yükleme kapağı doğru kapanmamış ise bu sorun ortaya çıkabilir. Eğer program esnasında bir elektrik kesintisi yaşanmış ise yine programda bir kesilme ile karşılaşmak mümkün olabilir. Programı yeniden başlatmak için sırasıyla başla, bekle ve iptal tuşlarına basınız.

Kurutma makinenizin içerisinde aydınlatmada bir sorun yaşıyorsanız kurutma makinesinin öncelikle açık konumda olduğuna emin olmalısınız. Makine açık konumda ancak yine de aydınlatma alamıyorsanız lambada bir sorun var demektir.

Lambanın değiştirilmesi için Çayyolu Regal Servisi teknisyenlerimizden destek isteyebilirsiniz. Kurutma makinesinin filtresinde bir sorun yaşıyorsanız eğer filtre yuvasını temizlemeyi deneyin.

Temizleme uyarı sembolü genellikle yanıp söndüğünde bu işlem yapılırsa sorun kalmayacaktır. Ancak yine de bir sonuç alamazsanız Çayyolu Regal Servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere en hızlı şekilde servis teknisyenlerimizi gönderecek ve sorunu garantili bir şekilde ortadan kaldıracağız. Çayyolu Regal Servisi ile Regal ürünlerinde hesaplı ve kesin sonuç alırsınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!