Çayyolu Vaillant Servisi

Vaillant Servisi

Çayyolu Vaillant servisi ile iletişime geçerek evinizde, iş yerinizde ve yazlıklarınızda kullandığınız klima şofben ve kombi gibi araçların hem onarımını hem de yıllık bakımını yaptırabilirsiniz. Çayyolu Vaillant servisi kombilerin baca kontrolünü yılda bir ya da altı ayda bir sizin yerinize yapmaktadır. Bu sayede kombilerde oluşabilecek daha ciddi tehlikelerin önlemini daha başta almış olursunuz

Kombilerin tesisat temizliği daha sağlıklı ve kontrollü kullanımlar için gereklidir. Bunları ihmal etmek ise daha sonra daha ciddi zararlara yol açacaktır. Kombilerinizi daha çok kullanıp daha az fatura ödemek istiyorsanız evdeki peteklerin bazılarını tasarruf amaçlı kapatabilir ya da kısabilirsiniz.

Klimalar için mantolama yapılan dış ünite sökümü ve takma işlemi yapılmalıdır. Ayrıca temiz çalışması ve ortama zarar vermemesi için de servisler aranmalı ve gereken teknik bakım yapılmalıdır. Vaillant klima kullananlar ayrıca ortam soğutma seviyesinin insan sağlığı açısından 22 derecede sabit kalmasının gerekliliğini bilmelidir.

Bunun dışında şofbenlerin bakımı, onarımı ve transferi için de Çayyolu Vaillant servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Servisleri zamanında aramak kullandığınız ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.