Çayyolu Vaillant Servisi

Çayyolu Vaillant Servisi 1Çayyolu Vaillant servisi ile iletişime geçerek evinizde, iş yerinizde ve yazlıklarınızda kullandığınız klima şofben ve kombi gibi araçların hem onarımını hem de yıllık bakımını yaptırabilirsiniz. Çayyolu Vaillant servisi kombilerin baca kontrolünü yılda bir ya da altı ayda bir sizin yerinize yapmaktadır. Bu sayede kombilerde oluşabilecek daha ciddi tehlikelerin önlemini daha başta almış olursunuz

Kombilerin tesisat temizliği daha sağlıklı ve kontrollü kullanımlar için gereklidir. Bunları ihmal etmek ise daha sonra daha ciddi zararlara yol açacaktır. Kombilerinizi daha çok kullanıp daha az fatura ödemek istiyorsanız evdeki peteklerin bazılarını tasarruf amaçlı kapatabilir ya da kısabilirsiniz.

Klimalar için mantolama yapılan dış ünite sökümü ve takma işlemi yapılmalıdır. Ayrıca temiz çalışması ve ortama zarar vermemesi için de servisler aranmalı ve gereken teknik bakım yapılmalıdır. Vaillant klima kullananlar ayrıca ortam soğutma seviyesinin insan sağlığı açısından 22 derecede sabit kalmasının gerekliliğini bilmelidir.

Bunun dışında şofbenlerin bakımı, onarımı ve transferi için de Çayyolu Vaillant servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Servisleri zamanında aramak kullandığınız ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Çayyolu Vaillant Servisi sizler için kombi ve şofben bakımını garantili bir şekilde yaparken orijinal yedek parça desteği ile cihazınızdaki herhangi bir performans sorununu kesin anlamda ortadan kaldırmaktadır. Vaillant marka kombi ve şofbenler şehrimizin hemen her ilçe ve semtinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Çayyolu sakinleri ile Vaillant marka kombi ve şofbenlerinden oldukça memnun olmaktadır. Ancak elbette bu memnuniyet cihazların yıllık bakımları dahilinde olmaktadır. Yıllık bakımları yapılan kombi ve şofbenler büyük ölçüde ciddi sorunlar ortaya çıkarmazlar. Ancak yıllık bakımların mutlaka alanında uzman bir kadro tarafından yapılması gerekir. Bu anlamda Çayyolu sakinleri için eğitimli, deneyimli ve sertifikalı teknik birimlerimizi gönderiyor ve cihazlarındaki sorunu hızla çözüyoruz.

25 yıllık bir deneyim ile TSE standartlarında hizmet veren köklü firmamız müşteri beklenti ve isteklerini daima ön planda tutmaktadır. Bu anlamda cihazlarında en küçük sorundan en büyük teknik problemlere her türlü bakımı çözüm odaklı gerçekleştirmektedir.

Firmamız tecrübesi geçmişteki hizmetlerine ve müşteri memnuniyetlerine dayanmaktadır. Sıcak su ve ısınma ihtiyacı en önemli ihtiyaçlar olduğundan herhangi bir aksamada sizlerin yanında oluyor ve işlemlerimizi Çayyolu Vaillant Servisi kalitesi ile yapıyoruz.

Şofbenler her ne kadar Vaillant markası altında kaliteli bir şekilde sunulsa da bazen hiç beklenmedik sürpriz arızalarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Mesela şofbenler ile ilgili aldığımız arıza çeşitlerinden bir tanesi de ateşlemenin olmamasıdır.

Ateşleme olmayınca fan kısa süre çalışıp durmaktadır. Baca sistemi ile ilgili bir konu olduğundan uzman desteği gereken bir sorundur. Fan, elektronik kart, prosestat gibi önemli parçaların kontrolden geçmesi ve bir arıza var ise doğru yöntem ile onarılması gerekmektedir. Çayyolu Vaillant Servisi teknik birimlerimiz bu konuda sizlere hızla yardımcı olmaktadır.

Kombilerde de pek çok farklı arıza tipi ile karşılaşabiliyoruz. Kombi ısı pompası arızası ya da tesisat tıkanma gibi durumlarda Vaillant marka kombinizden istediğiniz verimi ne kaloriferde ne de sıcak suda alabilirsiniz. Kombinizin yıllık bakımları dahilinde her türlü bakımı yapmaktayız ve olası bir tıkanmaya karşı önlemleri almaktayız.

Kombiler elektronik sisteme sahip olduklarından herhangi bir arıza durumunda ekranlarına arıza kodu düşürmektedir. Bu anlamda sorunun ne olduğunun anlaşılması hususunda kullanıcılara yardımcı olmaktadır.

Isı pompası, tesisat tıkanması ya da enerji ile ilgili bir arıza kaydı görmüş iseniz vakit kaybetmeden Çayyolu Vaillant Servisi çağrı merkezimizden uzman birimlerimize ulaşabilir gerekli teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Ankara için tek numaramızdan firmamıza gün içerisinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan günün 24 saati aktif olarak hizmetlerimize aralıksız bir şekilde devam etmekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!