Çayyolu Vestel Servisi

Vestel Servisi

Evlerinizde kullandığınız çeşitli makinalar zaman içerisinde yıpranır ve bakım ister/ Senelik bakımlar bu açıdan yeterli olsa da bazen ani şıklar çıkabilir. Örneğin yıllık bakımı yapılan klima çeşitleri bazen gaz kaçağı yapar.

Klimaların uygun montaj edilmesi, doğru keşif yapılarak ortama uygun bir klima seçilmesi önemlidir. Bunun gibi aksaklıklar yaşadığınız Vestel klimalarınız için Çayyolu Vestel servisi klima gaz kaçağı tespiti, iç- dış ünite nakil yer değişimi yapar ve kaliteli bir hizmet verir. Orijinal gaz ve parça kullanımı, kimyasal temizlik, kapasitör arıza tespiti ve onarımı, dış cephesi yenilenen, mantolama yapılan binalarda klima dış ünitesinin sökülmesi ve takılması, klimalarınızın kart tamiri ve gerekirse değişimi temiz bir çalışma ortamı sağlanarak, ortama zarar vermeden gerçekleştirilir.

Özellikle şofben çeşitlerinde hissedilen şekerim problemleri çok hızlı giderilmelidir. Bu konuda esnek davranılması elektrik çarpmalarına ve fonlara sebep olur. Klimalar gibi Vestel şofbenleriniz de Çayyolu Vestel servisi tarafından bakıma alınır.

Özellikle çamaşır makinesi teknelerinin düşmesi, deterjanları almaması, bulaşık makinesi hortumlarının su almaması ve buzdolabı içinden gelen sesler, soğutmayan derin dondurucular, Buz tutan derin dondurucular servisler tarafından halledilebilir problemlerdir.