Çayyolu Vestel Servisi

Çayyolu Vestel Servisi 1Çayyolu Vestel Servisi, insanların geçmişten günümüze en yoğun kullandığı elektronik cihazları sıralamak gerekirse hiç şüphesiz en başta beyaz eşyaşofbenklimatelevizyon çeşitleri gelecektir.

Çünkü bu tip cihazlar günlük ihtiyaçları karşılamanın yanı sıra yaşam kalitesini artıran, konfor sağlayan da cihazlardır. Pek çok marka altında kullanışlı bir şekilde çıkarılan bu cihazlar özellikle temizlik ve bakımları aksatılmadığında gayet iyi bir şekilde çalışmakta ve ihtiyaçları gidermektedir.

Çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, buzdolabı gibi cihazlar hemen her ev ve işletmede karşımıza çıkabiliyor. Günün 24 saati sıcak su sağlayan şofbenler ise farklı model ve kapasitelerde sunuluyor. Kullanılacak alan için doğru cihaz seçildiği takdirde ve bakımları aksatılmadığında kullanıcılar Vestel markasından oldukça memnun kalabiliyorlar.

Ancak ortaya çıkabilecek bir takım beklenmedik arızalar can sıkmakla beraber hızlı ve donanımlı bir servisin varlığını da zorunlu kılmaktadır. Bu anlamda Ankara Çayyolu sakinlerine yıllardır olduğu gibi alanında uzman Çayyolu Vestel Servisi teknisyenlerimiz ile kapsamlı bakım onarım hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Her müdahalemiz garantili olmakla beraber atölyemizde orijinal Vestel yedek parçaları bulunmaktadır. Parça eskimelerinde, arızalarında orijinal parça montajı ile ihtiyacınızı anında karşılamaktayız. Üstelik nöbetçi teknisyen sistemimiz ile sizlere 24 saat aralıksız sınırsız hizmet sağlamaktayız. Çayyolu Vestel Servisi olarak farkımızı Çayyolu sakinleri günün her saatinde görüp yaşamaktadır.

Sıcak yaz günlerinde ortamı ferahlatan cihazlar hiç şüphesiz klimalardır. Birbirinden farklı kapasitede Vestel klimalar alıcıları ile buluşurken bakım ve onarım işlemleri için bizleri tercih ediyorlar. Çünkü klimalar mutlaka yıllık bakımı gereken cihazlardır. Aksi halde pek çok sorunla karşılaşmak olasıdır. Kontroller çerçevesinde cihazınızın gazı mutlaka kontrol edilmelidir.

Klimanızın çalışması ve soğuk hava vermesi için akışkan gazın sürekli sistemde dolaşması gerekir. Gaz kaçaklarında ise şayet gaz biter ise kompresör kullanılamaz hale gelir. Bu sebeple Çayyolu Vestel Servisi teknisyenlerimiz Vestel klimanızın bakımını kapsamlı bir şekilde yaparken gaz kontrolüne de mutlaka gereken önemi göstermektedir.

Vestel şofbenler ise ortam nasıl olursa olsun günün 24 saati aralıksız sıcak su sağlama üzerine programlanmıştır. Ancak şofbenleriniz için de küçük kontroller yararınıza olacaktır. Mesela günümüzde git gide azalan bacalı şofben kullanımından vazgeçilmelidir. Bacalı şofben içerideki havayı emdiği ve bu şekilde çalıştığı içi son derece tehlikelidir.

Hermetik şofbenler ise dışarı atmosferden aldıkları hava ile çalıştıkları için çok daha güvenlidir. Şofbenlerde aşırı ısınma durumu genellikle temizlik ihmal edildiğinde karşımıza çıkmaktadır. Vestel şofbeniniz için hem temizlik hem de bakım adına Çayyolu Vestel Servisi operasyon merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Gıdalarımızı her daim güvenle sakladığımız buzdolapları ve derin dondurucular hakkında da az çok bilgi sahibi olmanız ileride çıkabilecek aksaklıklara karşı tedbir olabilir. Mesela buzdolaplarında kompresör arızaları cihaz soğutmuyor ise karşınıza çıkabilir. Eğer buzdolabınız soğutmuyor ve 4-5 saniyede bir çıtlama sesi geliyorsa kompresör arızası söz konusudur, mutlaka uzman tarafından kontrolü sağlanmalıdır.

Eğer buzdolabınız aşırı donma yapıyor ise ısıtıcılar arızalanmış demektir. Buzdolabının özellikle no-frost bölümü aşırı doldurulmamalıdır aksi halde ana kart arızası ortaya çıkabilir. Vestel marka buzdolabınızda yaşayacağınız bu ve benzeri her tür aklınıza karıştıran teknik problemde Çayyolu Vestel Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Mutfakların vazgeçilmez yardımcılarından bir tanesi de bulaşık makineleridir. Bulaşık makineleri konusunda alacağınız önlemler cihazınızdan daha iyi verim sağlamanız açısından iyi olabilir. Mesela cihazınızın bulaşık sepeti paslanmış ise kesinlikle kullanmamalı ve değiştirmelisiniz. Eğer cihaza koyacağınız bulaşıklar aşırı yağlı ise mutlaka öncelikle sudan geçirilmelidir.

Makineye sokacağınız ağzı dar şişeler iyi yıkanmayacağı için cihazda yıkamamanızı öneriyoruz. Herhangi bir tıkanma vs. karşılaşmamak adına haftada bir kez tahliye gideri açılıp temizlenmelidir. Bu sayede cihazınızdan tam performans alabilirsiniz.

Kullanacağınız makinenin ömrü en az 25 yıl olarak ölçülmektedir. Bu sebeple ömrünü tamamlamadan cihaz değişimine gitmemenizi öneriyoruz.  Bulaşık makinenizle ilgili yaşayacağınız her türlü sorunda uzman desteğini Çayyolu Vestel Servisi müşteri temsilcimize bağlanarak alabilirsiniz.

Vestel marka her tür cihazlarınız için kapsamlı ve garantili bakımlar alanında uzman Çayyolu Vestel Servisi teknisyenlerimiz ile yapılmaktadır. Aklınıza takılan durumlarda daha ciddi sorunlaral yol açmamak adına öncelikle çağrı merkezimizi arayarak sorununuzu paylaşınız, gerekirse ekibimiz sizi yönlendirecek ve teknik destek ile cihazınızdaki sorun doğru bir yöntemle, profesyonelce ortadan kaldırılacaktır.

Evlerinizde kullandığınız çeşitli makinalar zaman içerisinde yıpranır ve bakım ister/ Senelik bakımlar bu açıdan yeterli olsa da bazen ani şıklar çıkabilir. Örneğin yıllık bakımı yapılan klima çeşitleri bazen gaz kaçağı yapar.

Klimaların uygun montaj edilmesi, doğru keşif yapılarak ortama uygun bir klima seçilmesi önemlidir. Bunun gibi aksaklıklar yaşadığınız Vestel klimalarınız için Çayyolu Vestel servisi klima gaz kaçağı tespiti, iç- dış ünite nakil yer değişimi yapar ve kaliteli bir hizmet verir.

Orijinal gaz ve parça kullanımı, kimyasal temizlik, kapasitör arıza tespiti ve onarımı, dış cephesi yenilenen, mantolama yapılan binalarda klima dış ünitesinin sökülmesi ve takılması, klimalarınızın kart tamiri ve gerekirse değişimi temiz bir çalışma ortamı sağlanarak, ortama zarar vermeden gerçekleştirilir.

Özellikle şofben çeşitlerinde hissedilen şekerim problemleri çok hızlı giderilmelidir. Bu konuda esnek davranılması elektrik çarpmalarına ve fonlara sebep olur. Klimalar gibi Vestel şofbenleriniz de Çayyolu Vestel servisi tarafından bakıma alınır.

Özellikle çamaşır makinesi teknelerinin düşmesi, deterjanları almaması, bulaşık makinesi hortumlarının su almaması ve buzdolabı içinden gelen sesler, soğutmayan derin dondurucular, Buz tutan derin dondurucular servisler tarafından halledilebilir problemlerdir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!