Çayyolu Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Çayyolu Viessmann Servisi kombi klima ve şofben bakımı konularında sizlere destek verebilecek en tecrübeli firmalardan biridir. Uygun fiyat politikamız ile her zaman müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başardık ve bundan sonra da memnun etmeye devam edeceğiz. Viessmann kombilerinizi mutlaka kış öncesi elden geçirterek bakımını yaptırmalısınız. Rahat ve huzurlu bir kış geçirmenin anahtarı da olan bu işlemler oldukca uygun bir fiyatla yapılmaktadır. Sonbahar aylarında yapılması uygun olan bu işlemler cihaz ömrüne de olumlu yönde etki etmektedir.

Çayyolu Viessmann Servisi şofben tamir ve montaj birimi ile de siz değerli semt sakinlerinin emrindedir. Merkezi sistemle ısınan binalarda sıcak su elde etmek için de kullanılan bu ürünler pratik ve kolay kullanımlı yapısı ile de öne çıkmaktadır.

Kombi cihazlarına nazaran daha az sorun açarlar fakat bunların da düzgün çalışması için kullanım sıklığına göre yılda en az 1 kere bakımının yapılması gerekmektedir. Doğalgaz ile çalışması sebebi ile tehlike arz eden şofbenler eğer gaz kaçırıyorsa hemen ortam havalandırılmalı ve 187 yi arayarak ekip çağırılmalıdır. Kaçağın tespit edilmesi neticesinde bizi arayarak tamiratınızı yaptırabilirsiniz.

Çayyolu Viessmann Servisi klima bakım onarım ve montaj konularında oldukca uzmanlaşmış olan kadrosu ile sizlere hizmetin en hızlısını ve en kalitelisini sunmaktadır. Yaz aylarının değişmez ve vazgeçilmez ürünü olan klimalar hayatımızda yeri asla doldurulamayacak ürünlerin başında gelmektedir. Gaz dolumu, borulama gibi ustalık isteyen işleriniz için hemen bizi arayarak randevu talep edebilirsiniz.