Çayyolu Viessmann Servisi

Çayyolu Viessmann Servisi 1Çayyolu Viessmann Servisi, ısıtma ve soğutma sistem cihazlarınızda yaşayacağınız sorunlarda hızlı hizmet almak en doğal hakkınız. Günümüzde bu tip cihazların ne denli kullanımının yaygınlaştığı düşünülürse servis ihtiyacının da bir o kadar artmış olduğu rahatlıkla söylenebilir. Viessmann markası kombi, klima, şofben ve kazan sistemlerinde oldukça popüler ve sık tercih edilen markalardan bir tanesidir.

Çayyolu sakinlerinin de yoğun ilgi gösterdiği markanın cihazlarının bakımları uzman teknik bir ekip dahilinde yapılmalıdır. Pek çok insan servislerinin hem geç geldiğinden hem de bakım işlemini tam anlamı ile yapmadığından, arızaların kendisini tekrarladığından şikâyet etmektedir. Firma olarak müşterilerimizin istekleri, memnuniyeti bizim için daima öncelikli olmuştur. Bu sebeple gece nöbetçi teknisyen servisimiz de dahil olmak üzere günün 24 saati ihtiyaçlara yanıt vermekteyiz.

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının karşılandığı kombi, kazan, şofbenler ve soğuk hava vererek ortamı ferahlatan klimalar yıllık bakım ve temizlikleri dahilinde gayet iyi performans sergilerler. Ancak bazen gaz, elektrik ya da su ile ilgili bir takım sorunlar çıkabilir ki bu da sizleri zor duruma sokabilir. Su basınç arızası, düşük voltaj nedeni ile ana kart yanmaları, gaz sızıntısı gibi durumlar karşımıza sık bir şekilde çıkabiliyor. Bu gibi durumlarda Çayyolu Viessmann Servisi teknisyenlerimiz bilinçli müdahale sorunu hızlı bir şekilde çözmektedir.

Şofbenler Viessmann markası altında oldukça yoğun bir şekilde kullanılıyor. Viessmann cihazlar konusunda uzman Çayyolu Viessmann Servisi teknisyenlerimiz ise kullanıcılara hem danışmanlık anlamında hem de gerektiğinde teknik destek anlamında yardımcı oluyor. Şofbenlerde karşılaştığımız problemlerden bir tanesi cihazın aniden durmasıdır. Şofbeniniz devreye girmiyor ise bunun birkaç nedeni olabilir.

Elektrik gelmiyor ise ya da düşük voltajda elektrik geliyor ise cihazınız çalışmıyor olabilir. Şofbeniniz için gerekli akım 195-253 arasında bir volttur. Voltaj bu aralık dışına çıkıyor, sabit duramıyor ise regülatör kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Regülatör kullanımı oldukça basit olup Çayyolu Viessmann Servisi teknisyenimiz bu konuda sizleri bilgilendirecektir.

Viessmann markasının kullanışlı bir diğer cihazı klimalardır. Farklı model ve kapasitelerde sunulan klimalarda istenen verim alınamadığında altında yatan birkaç nedene bakmak gerekecektir. Örneğin klimanızın uzaktan kumanda ile ayarlayabileceğiniz mevsim modu bulunmaktadır. Doğru mevsim modunda çalıştırmalısınız. Eğer mevsim modunu ayarlayamıyor iseniz ya da kumandadan kaynaklı bir sorun var ise Çayyolu Viessmann Servisi teknik birimlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Klimadan verim alınamamasında bir diğer sebep filtre kirliliğidir. Klimanın filtreleri zaman içerisinde toz ve kir toplar. Toz ve kirden tıkanan filtreler nedeni ile klimanız yeterli havayı sirkülasyon ile dışarı veremez. 15-20 günde bir Viessmann klimanızın filtrelerini temizlemenizi öneriyoruz. Eğer yine de sorun yaşamaya devam ederseniz herhangi bir müdahalede bulunmadan Çayyolu Viessmann Servisi operasyon merkezimizi arayarak mutlaka uzman desteği talep ediniz.

Çayyolu Viessmann Servisi kombi klima ve şofben bakımı konularında sizlere destek verebilecek en tecrübeli firmalardan biridir. Uygun fiyat politikamız ile her zaman müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başardık ve bundan sonra da memnun etmeye devam edeceğiz. Viessmann kombilerinizi mutlaka kış öncesi elden geçirterek bakımını yaptırmalısınız. Rahat ve huzurlu bir kış geçirmenin anahtarı da olan bu işlemler oldukca uygun bir fiyatla yapılmaktadır. Sonbahar aylarında yapılması uygun olan bu işlemler cihaz ömrüne de olumlu yönde etki etmektedir.

Çayyolu Viessmann Servisi şofben tamir ve montaj birimi ile de siz değerli semt sakinlerinin emrindedir. Merkezi sistemle ısınan binalarda sıcak su elde etmek için de kullanılan bu ürünler pratik ve kolay kullanımlı yapısı ile de öne çıkmaktadır.

Kombi cihazlarına nazaran daha az sorun açarlar fakat bunların da düzgün çalışması için kullanım sıklığına göre yılda en az 1 kere bakımının yapılması gerekmektedir. Doğalgaz ile çalışması sebebi ile tehlike arz eden şofbenler eğer gaz kaçırıyorsa hemen ortam havalandırılmalı ve 187 yi arayarak ekip çağırılmalıdır. Kaçağın tespit edilmesi neticesinde bizi arayarak tamiratınızı yaptırabilirsiniz.

Çayyolu Viessmann Servisi klima bakım onarım ve montaj konularında oldukca uzmanlaşmış olan kadrosu ile sizlere hizmetin en hızlısını ve en kalitelisini sunmaktadır. Yaz aylarının değişmez ve vazgeçilmez ürünü olan klimalar hayatımızda yeri asla doldurulamayacak ürünlerin başında gelmektedir. Gaz dolumu, borulama gibi ustalık isteyen işleriniz için hemen bizi arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!