Çukurambar Alarko Servisi

Çukurambar Alarko Servisi Ankara Çukurambar bölgesinde Alarko marka cihaz kullanan herkese 24 saat boyunca garantili bakım hizmeti sunan İso 9001 belgeli, şehrin en köklü firmasıdır.

Kombiklimaşofben ve kazan sistemlerinde fark yaratan markalardan birisi olan Alarko hem evlerde hem de işletmelerde kendisine sıklıkla kullanıldığından yıllık bakımlarının da yine Alarko marka cihazlar konusunda uzman bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Bu konuda Çukurambar sakinlerine kapsamlı ve garantili hizmet sunmaktayız.

Çukurambar Alarko Klima Servisi

Özellikle bunaltıcı yaz günlerinde klimalar pek çok farklı modelde ihtiyaca yönelik sunuluyor. Klimanın soğutmamasının altında klimada gaz kaçağı olabilmekle beraber klimanın gazı bitmiş de olabilir.

Klimanın en önemli parçası kompresörü arızalanmış ise yine verimli bir şekilde soğutma yapmayacaktır. Alarko klima kompresör değişimi teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Klimanızda meydana gelebilecek herhangi bir arızada Çukurambar Alarko Servisi ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

24 saat sıcak su sağlayabildiğimiz şofbenler bir takım arızalar ortaya çıkarabilir. Mesela şofbenin suyu az ısıtması sorunu bizlere sık bir şekilde gelmektedir. Kademe anahtarı şofbenin en önemli parçalarındandır ve bu parçada arıza çıkmış olabilir.

Sviclerden bir tanesi arızalanmış ise su ısınmayabilir. Isıtıcı kireçlenmesi dediğimiz durum da ortaya çıkmış olabilir. Gerekli tüm kontroller Çukurambar Alarko Servisi ekiplerimiz tarafından kapsamlı bir şekilde yapılacak ve sorun hızlı bir şekilde çözülecektir.

Kazan sistemleri merkezi ısıtma sistemleri açısından oldukça kullanışlıdır. Bu tip cihazlar içerisinde pek çok mekanik parça barındırır. Ufak bir parça arızasında tüm sistem etkilenir. Alarko kazanlarda da bazen farklı arızalar görülebiliyor. Brülör çalışıyor ancak hemen arızaya geçme durumu var ise, brülör çalıştığı halde cihaz hemen arızaya geçiyorsa pompa yeterli basınçta yakıt basmıyor olabilir.

Çukurambar Alarko Kazan Servisi

Çukurambar Alarko Servisi uzman teknisyenimiz gerekli bakımları sağlayacak ve doğru yöntem ile onarım işlemlerini gerçekleştirecektir. Kazan sisteminde yakıt süzgeç ve vanaları teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilecektir.

Cihazın yakıt püskürtme memesi kirlenmiş ise cihazınız arızaya geçecektir. Hangi parçada bir arıza söz konusu ise teknisyenimiz gerekli müdahalede bulunacak ve sorunu ortadan kaldıracaktır.

TSE standartlarında hizmet sunan firmamız teknisyenleri gezici servis araçları ile günün her saati sizlere garantili hizmet sunmaktadır. Donanımlı atölyemizde her tür Alarko cihazının orijinal yedek parçası bulunmaktadır.

Bu anlamda herhangi bir yedek parça ihtiyacı dahilinde Çukurambar Alarko Servisi olarak sizlere hızla Alarko orijinal yedek parça temin etmekte ve montajını gerçekleştirmekteyiz. Hafta sonu da dahil her gün, günün 24 saati bizlere ulaşabilir ve teknisyenlerimizden kapsamlı bakım hizmeti alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!