Çukurambar Arçelik Servisi

Çukurambar Arçelik Servisi, Arçelik marka cihazlar günümüzde hemen her alanda karşımıza çıkan oldukça kaliteli cihazlardır. Arçelik marka beyaz eşya, şofben, klima ya da televizyon tercih edecek kişiler özellikle servis imkânlarını da araştırmaktadır.

Çünkü bildiğiniz gibi seçip alacağınız cihazlarda oluşabilecek herhangi bir arızada, sorunda servislerden hızlı destek almak önemlidir.

Yıllardır Çukurambar Mahallesinde Arçelik marka cihaz tercih etmiş herkese günün 24 saati uzman destek birimlerimizle bakım ve onarım hizmetini kusursuz bir şekilde sağlamaktayız.

Günün hemen her saati kullanılan beyaz eşyaşofbenklima ve televizyonlar hiç beklenmeyen anlarda ortaya bir arıza çıkarabilirler. Böyle durumlarda ise teknik anlamda yeterliliğe sahip bir ekipten yardım almanız gerekir.

Gerekli eğitimleri almış, sertifikalı teknisyenlerimiz Çukurambar sakinlerinin her tür teknik sorununda vakit kaybetmeden yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız tüm çalışmalar Çukurambar Arçelik Servisi garantisi altındadır.

Müdahalemiz sonrasında cihazlarınız bir sene boyunca servis garantimizde olup herhangi bir parça arızasında ücretsiz değişim ve ücretsiz bakım hizmeti sağlamaktayız.

Orijinal tüm yedek parçalar atölyemizde mevcut olup bir parçaya gereksinim duyulduğunda sizleri haftalarca bekletmiyor, anında parça temini sağlıyor ve montajını yine Çukurambar Arçelik Servisi garantisi ile gerçekleştiriyoruz.

Arçelik markasının mutfaklarda olmazsa olmaz cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak adına pek çok tedbir alabilir ve arızalar karşısında bir takım ön bilgilere sahip olabilirsiniz. Mesela buzdolabınız soğutmuyor ve 4-5 saniyede bir çıtlama sesi çıkarıyor ise cihazınızın kompresörü arızalanmış demektir ve bakım gerektirir.

Böyle bir durumda vakit kaybetmeden Çukurambar Arçelik Servisi irtibat numaramızdan bizlere ulaşarak profesyonel yardım talep etmelisiniz.

Arçelik buzdolabınızın motoru çalışıyor ancak soğutma yapmıyor ise yine bir kompresör arızası ortaya çıkmış olabileceğinden bakımı uzman bir teknisyen tarafından yapılmalıdır. Eğer buzdolabınızda aşırı donma durumu var ise ısıtıcılar arızalanmış olabilir, kontrolü sağlanmalıdır.

Eğer taşınmışsanız Arçelik buzdolabınızı yeni yerinde çalıştırmadan önce 3 saat kadar fişe takmadan bekletmeniz önerilir. Aksi halde cihazınız çalışmayabilir. Arçelik buzdolabınızda yaşayacağınız her tür sorunda günün her saati Çukurambar Arçelik Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Klimanızı Arçelik markasından tercih etmişseniz ise yine yıllık bakımları uzman teknisyenlerimiz sizler için gerçekleştirecektir. Klimanızın ideal sıcaklığı 22 derece olmaktadır. Ayarınızı buna göre sabit yaparsanız hasta olmaktan da kurtulur, sağlık problemi yaşamazsınız. İç ve dış ünitelerin yılda en az bir kez kapsamlı bir şekilde temizlenmesi gerektiğini unutmayınız.

Ayrıca kimyasal bakım yapılarak bakterilerden mutlaka temizlenmelidir. Arçelik marka klimanızla ilgili yaşayacağınız her tür sorunda, bakım ya da onarım taleplerinizde Çukurambar Arçelik Servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!