Çukurambar Beko Servisi

Çukurambar Beko servisi Çukurambar ilçesinde faaliyet gösteren oldukça donanımlı ve kaliteli hizmet sunan bir servistir çalışanlarından tutun da kullandıkları malzemeye kadar her türlü donanım ve teknoloji Çukurambar servisi bünyesinde bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. İşimize duyduğumuz sevgi ve sizlere duyduğumuz saygı neticesinde Ankara Çukurambar ilçesinde bir numaralı Beko servisi olma konumumuzu her zaman koruyacağız.

Beko klima ürünlerimizden yeteri kadar performans elde edemiyorsanız ve zaman zaman cihazınız arızalanıyorsa sizlere çok önemli bir uyarıda bulunmak isteriz. Çukurambar Beko servisi olarak klimalarınızın bakımını senede en az 2 defa yaptırmalısınız.

Bu bakımda servis ekiplerimiz evinize kadar gelip cihazınızı detaylı bir şekilde kontrol etmektedir.  Değişmesi veya düzenlenmesi gereken parçalar varsa bunların kontrolü yapılır.

İç ve dış filtrenin temizliği dikkatli bir şekilde yapılır. Ardından cihazın performansı ölçülür. Cihazınız eskisinden daha iyi bir şekilde sizlere teslim edilir. Beko klima cihazlarınızdan daha iyi performans elde edebilmek için Çukurambar Beko servisi yetkililerinin talimatlarına lütfen kulak verin. Cihazınızda kesinlikle kalitesiz gaz kullanmayın. Cihazın gazını sık sık kontrol edin. Bittiği takdirde motoru zorlanacak, kompresörü yanacaktır.

Beko buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima, televizyon ve şofben gibi ürünlerin bakımlarını her zaman güvendiğiniz ve tercih ettiğiniz Çukurambar Beko servisi ustalarına yaptırmanız hem sizin hem de cihazlarınız için en iyisidir. Beko buzdolabı ürünleri genellikle yüksek performans, düşük enerji sarfiyatı ile çalışan teknolojik aletlerdir. Bu kadar kaliteli olmasından dolayı kullanıcıların geneli daha az şikayet yaşamaktadır.

Buzdolabı ürünlerinde yeteri kadar soğutmama veya su damlatma gibi şikayetler zaman zaman müşteri temsilcilerimize iletilmektedir. Su damlatma şikayetinizi çözmek için Çukurambar Beko servisi çalışma arkadaşlarımızdan detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Yeteri kadar soğutmama problemi yaşıyorsanız bunun nedeni buzdolabı kapağının düzenli bir şekilde kapalı durmuyor oluşudur. Buzdolabı kapağını sert bir şekilde kapatmayın ve sürekli uzun süre açık konumda bekletmeyin. Buzdolabınızın motoruna zarar verecek ve çalışmasını büyük ölçüde düşürecektir.

Beko çamaşır makinesi ürünlerinde çamaşırlarınızı istediğiniz gibi temiz yıkanmakta ve günlük hayatımız aksamadan devam etmektedir. Çamaşır makinesi ürünleri zaman zaman arıza vermekte. Fakat bunun için endişeye katılmanızı gerek yoktur. Çukurambar Beko servisi tüm bu arızalarınızda sizin her zaman yanınızdadır.

Çamaşır makinelerinde dikkat etmemiz gereken hususlar; fazla deterjan kullanmayın, deterjanı deterjan bölümüne, yumuşatıcı kullanacaksanız ayrı yumuşatıcı bölümüne koyun, cihaza aşırı çamaşır yüklemesi kesinlikle yapmayın. Bu davranışınız cihazının motorunu zora sokacaktır.

Beko televizyon ürünlerinde bir anda televizyon izleme esnasında görüntü kaybolması ses kaybolması ya da hem ses hem görüntü kaybolması gibi şikayetler müşteri temsilcilerimize zaman zaman gelmektedir.

Bu gibi şikayetlerinizi hiç yaşamamak için Çukurambar Beko servisi yetkililerinin tavsiyelerine mutlaka uymanız gerekir. Öncelikli olarak cihazınızı kesinlikle ıslak bezlerle silmeyin. Kuru ya da çok hafif nemli bez ile temizleyin. Görüntü problemi yaşadığınız durumlarda Çukurambar Beko servisi sizlere gereken yardımda bulunacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!