Çukurambar Buderus Servisi

Çukurambar Buderus Servisi ekiplerimiz Ankara Çukurambar bölgesinde oturan tüm Buderus marka kombi, kazan ve şofben kullanıcılarına gerekli teknik desteği sağlayan alanında uzman kadroya sahip köklü bir firmadır.

Ekibimiz 25 yıldır üzerinde çalıştığı kazan, kombi ve şofbenlerde başarılı işlere imza atarak müşterilerinin teknik anlamda ihtiyaçlarını gidermektedir. Buderus kombi, şofben ve kazan konularında rüştünü ispatlamış ve geniş bir kitle tarafından tercih edilen bir marka olduğundan Çukurambar bölgesinde her daim ulaşabilecekleri bir de servisleri bulunmaktadır.

Kombiler konusunda müşterilerimizden pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Mesela müşterilerimiz kombiden su sızdığına dair bizlere şikâyetlerde bulunuyorlar. Kombinizden su sızıyor ise muhtemelen su tankında bir delik söz konusudur.

Su tankı delinmiş ise yenisi ile değiştirilmelidir. Ayrıca fazla su yüklemesi yapılmış ise yine su sızırma durumu ile karşılaşmak mümkündür. Çukurambar Buderus Servisi uzman teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sizler için sağlamaktadır.

Şofbenlerde termosifon arızaları ile sık bir şekilde karşılaşıyoruz. Termosifon suyun ısınması için önemlidir. Ancak bazen rezistans kireçlenebiliyor ve termosifon da suyu ısıtamayabiliyor. Böyle durumlarda hızlı müdahale ederek şofbeninizdeki termosifon ve rezistansın bakımı yapılmalıdır. Çukurambar Buderus Servisi uzman kadromuz bu konuda sizlere yardımcı olmakla beraber gerektiği takdirde orijinal Buderus yedek parça temin ve montajı da sağlamaktadır.

Şofbenlerde karşılaştığımız bir diğer durum suyun ısınmamasıdır. Şofbeniniz su ısıtma sorunu yaşatıyor ise cihazınıza enerji gitmiyor olabilir, kontrol edilmelidir. Termosifon ve kademe anahtarı bozulmuş ise cihazınız suyu ısıtmıyor olabilir. Şofben termostat arızası durumunda hızlı bir şekilde Çukurambar Buderus Servisi ekiplerimiz müdahalede bulunmaktadır.

Isıtma sistemleri hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır ve hiç beklenmeyen anlarda farklı arızalar ortaya çıkarabilirler. Bu gibi durumlar özelikle parça bazlı ise mutlaka uzman kontrolünden geçmelidir. Çukurambar Buderus Servisi ekibimiz kombi, şofben kazan ve klimalarınıza yıllık bakımları sağlamakla beraber ortaya çıkacak en ufak bir arızada dahi uzman dokunuşu ile sorunu çözmektedirler.

İso 9001 belgeli firmamız yılın 365 günü Çukurambar sakinlerinin yardımına koşmaktadır. Bulunduğumuz her bir müdahalede bir yıllık servis garantisi sunmaktayız. Dilerseniz yerinde bakım yapmakla beraber dilerseniz donanımlı atölyemizde de cihazlarınıza gerekli tüm bakım onarım işlemlerini yapmaktayız.

Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz günün her saati telefonlarınıza cevap vermektedir. Çukurambar Buderus Servisi Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilmekle beraber web sitemizden de arıza kaydı oluşturabilirsiniz. TSE standartlarında hizmet veren firmamız teknisyenleri gezici servis araçları ile hareket ettiğinden Çukurambar bölgesinin neresinde olursanız olun hızla sizlere yardımcı olmaktadır.

Çukurambar Buderus Servisi Kombi, şofben, kazan sistemleri alanlarında firma kalite standartlarını kapsamakta ve her geçen gün kullanıcı sayıları hızla artmaktadır. Tam bir Alman ekolü haline gelen bu firma Alman`ların desteğiyle gün geçtikçe daha büyük bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir. “Isıtma bizim işimiz“ sloganıyla yola çıkan ve geniş servis ağıyla her türlü bakım ve onarımı sağlayan Buderus firması neredeyse iki asırlık köklü bir geçmişe sahiptir.

Bu nedenle yaptıkları hiçbir işin tesadüf olduğunu söyleyemeyiz. Evlerde, işletmelerde, okullarda, mekan ısıtmalarında yaygın bir şekilde kullanım alanı bulunan Buderus firması özgeçmişindende aldığı güçle ülkemizde ve dünyada hızla büyümeye devam ediyor. Çukurambar Buderus Servisi her türlü bakım, onarım ve tamir işlerini sizler için ayağınıza kadar gelerek yapmaktadır. Eğer Kombi, şofben ve kazan sistemlerinizin marka ibaresi buderus ise Çukurambar Buderus Servisini sabit telefon numaralarımızdan arayarak teknik hizmet alabilir ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Kombi sesli çalışıyor nedeni ne olabilir?                                       

Kombilerin içerisinde hareketli, motorlu, pervaneli parçalar bulundurduğu için ve bu aksamların kombi işlevini yerine getirdiğinde çalıştığından mütevellit olası yıpranmalar ve eskimeler kaçınılmazdır. Çukurambar Buderus Servisini sabit telefon numaralarından arayabilir ve hareketli aksamların değişmesi, onarılması ve bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kombiler bu aksamları sürekli olarak kullandığı için bu parçalara gelen zararlardan dolayı sesli çalışabilirve gürürltü çıkarabilirler.

Kombi su akıtma sorununun nedenleri nelerdir?

-Basınç probleminden kaynaklı olarak kombi su akıtabilirç Kombi su basıncının 1,5 bar seviyerlerinde olması gerekir. Eğer bu basınç 1 barın altına düşerse peteklere yeteri kadar ısı gitmez ve ev ısınmaz dolayısıyla evin ısısı düşer. Basınç 1,5 barın üstünde olursa, kombi bu fazla basıncı tahliye etmek isteyecek ve su akıntısı yapacaktır. Kombinin bunu yapma nedeni aslında güvenliği sağlamaktır.

Buderus şofben de ateşleme yok

Şofbene gaz gitmiyor olabilir, bu durumda şofbene gazın gelip gelmediği kontrol edilir.

-Şofbenin pilinde bir sıkıntı olabilme ihtimali yüksektir, bu nedenle piller kontrol edilmeli gerekiyorsa değişim sağlanmaktadır.

Buderus kombi geç ateşleme yapıyor

Bunun için en güvenilir yöntem teknik servisi arayıp hizmet almaktır.

-Eğer zor bir şekilde ateşleniyor veya zor tutunuyor ise Çukurambar Buderus Servisi tarafından kontrol edilmesi gerekir ve gerekli ise değişimi yapılır.

Buderus şofben baca arızası

Genellikle binaların bacalarında çekiş sıkıntıları var ise bu durumda şofben de aşırı sıcaklığa neden olur. Bu sorun şofben tarafından algılanarak arıza göstergesi yanış sönüşler yapar. Bu durumun en etkili çözümü teknik servisi arayıp bilgi almak ve gerekirse bakım, oanarım yaptırmaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!