Çukurambar Demirdöküm Servisi

Çukurambar Demirdöküm Servisi sizlere garantili işlem sunmanın yanı sıra günün 24 saati ulaşabileceğiniz profesyonel bir ekip hizmeti vaat etmektedir. 25 yıllık bir deneyim ile Demirdöküm konusunda uzmanlaşmış ekibi sizlere sadece tek bir telefon mesafesinde bulunmaktadır. Demirdöküm marka cihaz tercih eden Çukurambar sakinleri alabilecekleri en geniş kapsamlı hizmeti alıyorlar.

Kombişofbenkazanklima bakım, tamir, yedek parça, taşıma gibi aklınıza gelebilecek tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İso 9001 belgeli firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sunmaktadır. Bu anlamda hiçbir müşterisini mağdur etmemek adına nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmakta ve gece gündüz demeden müşterilerinin yardımına koşmaktadır.

Bilindiği gibi kombi, klimaşofben ve kazanlar ısıtma-soğutma sistemleri olarak hem evlerde hem de küçük büyük demeden hemen her işletmede yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Gaz, elektrik ve su ile çalışan bu cihazların yıllık bakımları yapılmaz ise ciddi sorunlar ortaya çıkarabilirler.

Yıllık bakımları eğer Demirdöküm cihazları iyi tanıyan bir ekip tarafından yapılırsa uzun vadede herhangi bir sorunla karşılaşmak durumunda kalmazsınız. Bu anlamda Çukurambar Demirdöküm Servisi olarak sizlerin her türlü teknik ihtiyacını karşılamak adına donanımlı ekibimiz ile hazır bir şekilde beklemekteyiz.

Çukurambar Demirdöküm Kazan Servisi

Kazan sistemleri merkezi ısıtma sistemleri açısından son derece kullanışlıdır. Kazanlarda da bir takım arızalarla karşılaşabiliyoruz. Mesela kazan fazla kurum yapıyor tarzında şikâyetler bizlere gelebiliyor. Bu yakıt miktarının fazla olduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca meme eskimesi ya da kirlenmesi durumunda da böyle bir sorunla karşılaşmak mümkündür.

Kurum yapma durumunun bir diğer nedeni yanma için gerekli oksijenin az olmasıdır. Böyle bir durumda kazan dairesi yeteri kadar havalandırılmıyor demektir. Demirdöküm kazanınızın kapsamlı bir şekilde Çukurambar Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından bakımdan geçmesi gerekmektedir.

Çukurambar Demirdöküm Kombi Servisi

Kombilerde ise ses yapma sorunu ile karşılaşabiliyoruz. Kombilerde ses fan motoru ile ilgili bir durumdan kaynaklanabilir. Ayrıca devir daim motoru da bir arıza çıkarmış olabilir. Kombilerde ses çıkarma nedeni pek çok faktöre bağlı olabildiğinden Çukurambar Demirdöküm Servisi ekibimiz gerekli bakımları yapacak ve sonuç odaklı işlem ile sorunu ortadan kaldıracaktır.

Çukurambar Demirdöküm Şofben Servisi

Şofbenlerde karşımıza çıkan problemlerden bir tanesi ateşleme sorunu ile ilgilidir. Ateşleme sorunu var ise cihazınıza gazın tam anlamı ile gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Gaz valfi, elektronik kart arızası da ihtimal dahilinde olduğundan kontrolleri sağlanmalıdır.

Çukurambar Demirdöküm Servisi şofben bakım birimlerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Demirdöküm marka tüm cihazlarınızda meydana gelebilecek sorunlar için Çukurambar Demirdöküm Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimize bırakacağınız arıza kaydı dahilinde teknisyenlerimiz en kısa sürede bulunduğunuz yere gelerek gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!