Çukurambar Eca Servisi

Çukurambar Eca Servisi 1Çukurambar Eca Servisi olarak her türlü kombi, şofben bakım, temizlik ve performans testi uygulanır ve cihazınız bu sayede yıl içerisinde sizlere büyük zorluk çıkartmaz. Çukurambar sakinleri yıllardır Eca marka cihazları konusunda alanında uzman bir ekipten teknik destek almaktadır.

Kombi ve şofben konusunda lider markalardan birisi olan Eca ürünleri ile hemen her platformda yerini almaktadır. Hem evlerde olsun hem de işletmelerde olsun bu tip cihazlar potansiyeli yüksek bir şekilde çalışırlar.

Ancak bazı durumlarda hiç beklenmeyen arızalar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda uzman desteği almak son derece önemlidir. Firmamız İso 9001 belgeli olup personeli Eca cihazlar konusunda gerekli eğitimi almıştır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızın günümüzde olmazsa olmaz gidericileri kombi ve şofbenlerdir. Öyle ki bulunduğunuz alanın kapasitesi ne olursa olsun her ortama uygun bir Eca marka kombi ya da şofben bulunmaktadır. Eca markasının birbirinden kaliteli ve kullanışlı cihazlarını hemen her yerde görebilirsiniz.

Bu denli yoğun tercih edilen bir markanın Ankara ilimizdeki en geniş hizmet ağına sahip firması bulunmaktayız. Çukurambar merkez ve çevresinde verdiğimiz teknik destek hizmetlerimiz Çukurambar Eca Servisi garantisi altında olmaktadır.

Şofbenlerde günlük pek çok arıza kaydı ile karşılaşıyor ve bu arıza kaydına yönelik müdahalelerde bulunuyoruz. Şofbenlerde ateşleme sorunu genelde gazın yeterli derecede alınamaması ile ortaya çıkabiliyor. Gaz valfinin buradaki işlevi önemlidir.

Ancak elbette bu durum elektronik kart ile ilgili de olabilir. Doğru tespit ile ancak doğru onarım gerçekleşebilir. Bu sebeple Çukurambar Eca Servisi teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağlayarak cihazınızdaki problemi ortadan kaldırmaktadır.

Isınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşıladığımız kombiler ile ilgili de bizlere günlük bir takım arıza kayıtları gelebiliyor. Kombinin su kaçırması gibi sorunlar karşımıza çıkabiliyor. Kombi su kaçaklarının en büyük nedenlerinden bir tanesi tesisat bağlantılarındaki problemlerdir. Kombi ve tesisat arasında yer edinen filtre ve vanada sorun oluşmuş olabilir.

Kombi bağlantı setleri eğer ucuz malzemeden yapılmış ise çabuk yıpranıp su akıtmaya neden olabiliyor. Ayrıca kombide aşırı su yüklemesi yapılmış ise su sızdırmalar görülebilir. Vanalardan su alabilirsiniz.

Bununla beraber su tankı delinmiş ise su kaçakları karşımıza çıkabiliyor. Su tankı delinmiş ise onarılmalı ya da yenisi ile değiştirilmelidir. Bu işlemlerin hepsi Çukurambar Eca Servisi ekiplerimizin yapacağı kontroller kapsamındadır.

Eca markası her ne kadar kombi ve şofbenler konusunda kalitesini göstermiş olsa da unutulmaması gereken şey, elektrik, gaz ve su ile çalışan bu cihazlarda beklenmeyen bir takım aksaklıkların oluşabileceğidir. Yıllık bakım kaydı yaptırmak isterseniz Çukurambar Eca Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!