Çukurambar Ferroli Servisi

Çukurambar Ferroli Servisi 1Çukurambar Ferroli Servisi, kombi ve şofbenlere gereken tüm bakım ve onarım çalışmaları ekibimiz tarafından kapsamlı bir şekilde yapılmaktadır. Günün her saati aralıksız sıcak su temin etmek isteyenlerin kullandığı kombi ve şofbenler pek çok markada ve modelde insanlara sunuluyor.

Özellikle teknolojik gelişmelere paralel bir şekilde oldukça kullanışlı üretilen cihazlar hem evlerde hem de işletmelerde büyük kolaylık sağlıyor. Kombi ve şofbenlerde yaşanan sorunlar genellikle benzerdir. Ancak gerekli tedbirler alındığında bu gibi sorunlarla karşılaşmamak da mümkündür.

Çukurambar sakinleri Çukurambar Ferroli Servisi personellerine kombi ya da şofbenleri ile ilgili her türlü takıldıkları konuda ulaşabiliyor ve sorularını sorabiliyor. Bu anlamda 25 yıllık bir tecrübe ile müşterilerimize her bakımdan detaylı hizmet sağlıyoruz. Bilinçli müdahalede bulunmak onarımını yapmanın temel felsefesidir.

Bilinçli müdahalede bulunulmadığında cihazınızda çok daha ciddi hasarlar meydana çıkabilir. Bu sebeple firma teknisyenlerimiz hiçbir risk almadan doğru yöntemle kombi ve şofben bakım onarımını gerçekleştirmektedir. Gezici servis araçlarımız ile günün her saati Çukurambar sakinlerine Kombi ve şofbenleri konusunda Çukurambar Ferroli Servisi kalite ve garantisi ile yardımcı olmaktayız.

Ferroli kombilerle ilgili farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Sonuçta elektrik ya da gaz ile ilgili bir sorun olduğunda bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey bulunmaz. Karşılaştığımız arızalardan bir tanesi yanlış alev ikazı arızasıdır. Bu arıza kodu çıktığında ne yapacağınız önemlidir. Böyle bir durumda kombinizin resetleme tuşundan cihazınızı kapatmanız ve yeniden başlatmanız önerilir.

Eğer yanlış alev ikazı sönmüyor ise 3 kez daha resetleme yapın. Ancak üç kere resetlemenize rağmen sorun çözülmedi ise problem gaz armatöründe, iyonizasyon elektrotunda ya da ana kartta olabilir. Bu sebeple uzman desteğine ihtiyacınız olacaktır. Çukurambar Ferroli Servisi teknik birimlerimiz ile irtibata geçtiğiniz anda sizlere gerekli teknik destek sağlanacaktır.

Kombiler gibi Ferroli markasının tercih edilen bir diğer cihazı şofbenlerdir. Şofbenlerde de farklı arızalar ile karşılaşmak mümkündür. Şofbenler de bir takım arızalar dahilinde arıza kodları ile kullanıcıyı bilgilendirecektir. Eşanjörde yüksek sıcaklık arıza kodu görmüş iseniz cihazınız muhtemelen çalışmayacaktır.

Filtrelerde tıkanma var ise böyle bir sorun olabilir ve cihaz kendisini güvene almak için kapatır. Cihazı kapatıp açtığınızda sorun devam ediyorsa herhangi bir müdahalede bulunmadan Çukurambar Ferroli Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçmenizi öneriyoruz. Yanlış bir müdahalede çok daha ciddi sorunlarla karşılaşmak mümkün olduğundan herhangi bir eylemde bulunmadan önce mutlaka teknisyenlerimizden görüş alın. Teknisyenlerimiz gerekirse Ferroli orijinal yedek parça temini ile cihazınızdaki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldıracaktır.

Başkent Ankara`nın Çukurambar mevkiisinde yer alan Çukurambar Ferroli Servisi müşterilerine kombi ve şofben konusunda bakım, onarım hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetten faydalanabilmek için tek yapmanız gereken Çukurambar Ferroli Servisini sabit telefon numaralarından aramaktır.

Kombi ve şofbenler tamamen insanların hayatını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanan işlevli cihazlardır. Bu cihazların çok fazla markası ve modeli bulunmaktadır. Türkiye`de önemli ölçüde kullanıcısı bulunan Ferroli markası da bunlardan biridir. Ferroli`nin bu kadar tercih edilme nedeni hem dayanıklı hemde teknolojik yapılarıdır. Her türlü ilşlevi layıkıyla yerine getiren bu markanın kombi ve şofbenleri bakımları aksatılmadığı sürece uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Her ne kadar sorun çıkarmaz gibi görünsede bütün kombiler ufak tefek, bakımları aksatılır ise de büyük külfetli sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Eğer bir sorun ile karşılaşmak istenmiyor ise Çukurambar Ferroli Servisinin de önerdiği üzere yılda en az bir kere bakım yaptırılması gerekmektedir.

Kombi ve şofbenlerin bakımları kimliği ve belgesi bulunmayan kimseye yaptırılmamalıdır. Eğer kombilerinizle veya şofbenlerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız yapmanız gereken hiçbir şeye dokunmadan sabit telefon numaraları sayesinde Çukurambar Ferroli Servisini aramaktır.

Doğalgaz faturam çok fazla geliyor nedeni ne olabilir?

Eğer doğalgaz faturanız çok fazla geliyor ve sizi madur ediyorsa;

-Bu durumda en iyi çözüm yolu Çukurambar Ferroli Servisini aramaktır.

-Kombi bakımsız kalmış olabilir.

-Kombi taşıma sırasında zarar görmüş olabilir.

-Kombi de fabrikasyon bir hata oluşumu olabilir, alınan yere başvurunuz.

-Kombi kurulumu yanlış yapılmış olabilir.

-Kullanım kılavuzuna riayet edilmemiş ve kullanıcı hatalı bir sıkıntı olabilir.

-Yeni teknolojili ve ısı sensörlü bir kombi ise ısı sensörüne zarar gelmiş olabirlir.

-Kombi eskimiş olabilir veya ömrü dolmuş olabilir.

Şofben sıcak su akıtmıyor nedeni ne olabilir?

Şofbenler tamamen sıcak su verme üzerine kurulmuş cihazlardır. Eğer çok uzun süre sıcak su vermiyorsa;

-Şofben eskimiş olabilir veya ömrü dolmuş olabilir.

-İlk açıldığında su vermiyorsa borularda kalan soğuk su pompa edilmiş olabilir.

-Cihazda üretim hatası veya hataları olabilir.

-Eğer sorunları kendi yöntemlerinizle çözememiş iseniz Çukurambar Ferroli Servisini sabit telefon numaralarından arayabilirsiniz.

Kombi ömrü ne kadar sürer?

Ortalama kombi ömrü 25 yıl sürmektedir. Bu yıldan sonra kombilerin performansında düşüşler gözlemlenir ve kombi yavaş yavaş arıza vermeye başlar. Eğer yeni bir kombi almak istiyorsanız Çukurambar Ferroli Servisiyle bağlantı kulabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!