Çukurambar Hotpoint Servisi

Çukurambar Hotpoint Servisi 1Çukurambar Hotpoint Servisi olarak beyaz eşya grubunda olan tüm cihazların tamiri, bakımı onarımı ve kurulumu ile ilgili olarak çukurambar semtinde uzun yıllardır başarılı hizmetler vermekteyiz.

Beyaz eşya cihazlarınızın her türlü sorununda hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığı ile ulaşabileceğiniz Çukurambar Hotpoint Servisi, 7/24 anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilerini hiçbir zaman parça bekletme gibi konularda mağdur etmeyen firmamız her zaman stoklu olarak çalışmaktadır. İhtiyaç olan her türlü parça ve ekipman stoklarımızda olduğundan parça bekleme gibi sorunlar yaşanmaz ve cihazınıza hemen müdahale edilir.

Bulaşıklarınızı iyi yıkamayan makineniz var ise veya sesli olarak çalışan çamaşır makineniz var ise Çukurambar Hotpoint Servisi ile bağlantı kurarak en hızlı şekilde bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Sizlere hizmet vermek adına kurulmuş olan sabit hatlarımız, mobil hatlarımız, gezici servislerimiz her zaman size bir telefon yakınlığındadır.

Ayrıca, hotpoint marka yeni aldığınız beyaz eşya cihazlarınızın kurulumu da tarafımızdan yapılarak, garanti belgeniz onaylanmaktadır. Daha sonra cihazınızın kullanımı ile ilgili her türlü detay teknik bilgiler tarafınıza verilmektedir. Çukurambar Hotpoint Servisi olarak cihazlarınızın kullanım kılavuzunda belirtilen şekillerde kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Çukurambar Hotpoint Servisi beyaz eşya konusunda uzman kadrosu ile hizmet sunmaya çalışan tecrübeli bir firmadır. Uzun süredir bölge halkına ve müşterilerine hizmet vermenin gurunu yaşayan Çukurambar Hotpoint Servisi, bu anlamda bölge halkından da takdir almıştır.

Buzdolabı cihazınız eğer soğuk havayı sistem içerisinde sağlıklı bir şekilde dolaştıramaz ise bu durum cihazınızın arka kısmının buz ile kaplanmasına sebep olur. Bunun neticesinde de buzdolabınızda büyük sorunlar yaratabilir. Bu sebeple buzdolabınıza kapasitesinin üzerinde gıda veya yiyecek konulmaması gerekmektedir.

Çamaşır makineleri yüksek devir de çalıştığından özellikle bulundukları zeminin düz olması gerekmektedir. Aksi takdir de sesli olarak çalışırlar. Zemini düz ama halen sesli çalışıyor ise muhtemelen amortisörleri veya ayaklarında sorun var demektir. Bu gibi sorunlarınızın çözümü içinde Çukurambar Hotpoint Servisi ile bağlantıya geçerek randevu almanız durumunda size en yakın gezici servisimiz yönlendirilerek sorununuz hızlı bir şekilde çözülecektir.

İş sağlığı ve güvenliği konularına da çok büyük önem veren servisimiz bu anlamda da personellerini eğitmekte ve bilgilendirmeler yapmaktadır.

Hizmet vermek amacı ile gittiğimiz tüm evlerde ve işyerlerinde hiçbir suretle galoşsuz ve eldivensiz çalışma yapmamaktayız. Müşterilerimiz bu durumu gördüklerinde hem çok memnun olmakta hem de bizleri firma olarak tebrik etmektedir

Bulaşık makinenizde bulunan 2 adet pervane zamanla kirlenir ve tıkanabilir. Altta ve üstte bulunan bu pervanelerin tıkanmaması için zaman zaman temizliklerinin yapılması Çukurambar Hotpoint Servisi olarak tavsiyemizdir. Ayrıca bulaşık makinelerinin içerisine ağız kısmı dar olan şişe veya kavanoz türü malzemeleri koymayın, çünkü ağız kısımları dar olduklarından bulaşık makineniz bu malzemeleri yıkamaz..

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!