Çukurambar Klima Servisi

Çukurambar Klima Servisi 1Çukurambar Klima Servisi, Ankara Çukurambar sakinlerinin her daim olduğu gibi klima arıza ve bakımlarını gerçekleştiren profesyonel bir ekibe sahip firmadır. Günlük hayatımızda sık kullandığımız cihazlardan bir tanesi olan klimalar farklı marka ve modellerle karşımıza sıklıkla çıkmaktadır.

Evlerde, işyerlerinde, alışveriş merkezlerinde, hastaneler, restoranlarda ve aklınıza gelebilecek daha pek çok ortak kullanım alanlarında tercih edilmektedir.

Klimalar serin bir hava verdiği gibi ortamın kokusunu dağıtan ve ferahlatan cihazlardır. Bu anlamda geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Klimalar iç ve dış ünite olmak üzere 2 ana bölümden oluşur.

Bu ünitelerin içerisinde ile birbirinden farklı parçalar bulunur. Bu parçaların her birinin ayrı görevi vardır. Parçalardan biri dahi arızalansa ya da teklese klimayı etkileyecek ve klima çalışmayacaktır.

25 yıllık mazisi bulunan Çukurambar Klima Servisi klima servisi denilince garantinin ve güvenin adı olmuştur. Bu sebeple yardım talebinde bulunan kimseyi mağdur etmemiştir. Klimalar gün içerisinde çok sık kullanıldıklarından hiç beklenmedik anda arızaya sebep olabilirler.

Bu arızalar ev ya da işyerindeki insanları oldukça kötü etkileyecektir. Çünkü eğer hava soğuk ise ısınma sıcak ise serinleme bu cihazlar sayesinde olacaktır.

Klimalar için günde pek çok arıza kaydı alıyoruz. Bunlardan bir tanesi klima çalışıyor gözükmesine rağmen kompresör yani motorunun çalışmaması sorunudur. Kompresörün çalışma kondansatörü arıza yapmış ise motor durmuş olabilir.

İç ünite kartında oluşmuş bir arıza da cihaza böyle bir hata verdirebilir. Dış ünite ve iç ünite birbirine bağlı olarak çalışan ana bölümlerdir.

Bu bölümleri birbirine bağlayan kabloda bir temassızlık varsa yine kompresör çalışmayacaktır. Kompresör motoru sargılarında bir arıza söz konusu olmuş olabilir, kontrol edilmelidir. İç ünite çalışmaya başlıyor ancak sonrasında aniden duruyor ise hava filtresini kontrol etmek gereklidir.

Hava akışı filtre eğer dolmuşsa mümkün olmayacaktır. Bunlarla beraber oda sıcaklık sensörü evaporatöre temas ediyorsa motor arızası ortaya çıkmış olabilir. Elbette buna teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra karar verecektir.

Klimanızda bu ve bunun gibi aklınıza gelebilecek her türlü arıza için bizleri arayabilirsiniz. Çukurambar Klima Servisi klima arızanız ne olursa olsun tek bir telefonla kapınıza gelmektedir. Çukurambar bölgesinde pek çok gezici servisimiz sizlerin çağrısını beklemektedir.

Donanımlı ve hızlı servislerimiz ile zaman kaybetmezsiniz. En hızlı işlemi en garantili şekilde alırsınız. Çukurambar Klima Servisi günün 24 saati aktif olarak çalışmaktadır. Gece gündüz demeden klimanızdaki arızalar konusunda bizleri arayıp destek isteyebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!