Çukurambar Kombi Servisi

Çukurambar Kombi Servisi 1Çukurambar Kombi Servisi Ankara’nın geniş yaşam alanlarından Çukurambar’da kombi adına her türlü hizmeti sağlayan yılların firmasıdır.

Bakım, onarım, yedek parça temini gibi işlemleri size kısa süre zarfında yapar. Kombiler günlük olarak yoğun bir şekilde kullanıldığından gün içerisinde mağdur kalmamanız için firmamız hızlı ve donanımlı servis araçları ile sizlere yetişmektedir.

Serviste kalite ve hız arıyorsanız Çukurambar’da yıllardır faaliyetlerine başarılı bir şekilde devam eden firmamız Çukurambar Kombi Servisi ile irtibata geçiniz. Servisimiz İso 9001 belgelidir ve personellerinin hepsi eğitimli, sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

İşini bilerek yapan personelimiz işlem sonrasında gerekli testleri yaparak cihazınızın tam verimli bir şekilde çalıştığından emin olarak ev ya da işyerinizden ayrılacaktır.

Kombiler içerisinde birbirinden farklı görevde parçaları taşımaktadır. Bu parçalardan biri ya da birkaçında bir sorun çıktığı takdirde kombiniz genel anlamda etkilenecektir. Bu sebeple doğru yöntem kesin sonuç ile kombinizden tam verim alabilirsiniz.

Orijinal yedek parça konusunda sizlere yardımcı olan firmamız bu parçaların montajını da yapmaktadır. Telefonla destek hattı, GSM whatsapp hattı ya da online destek hattımız ile gün içerisinde bizden dilediğiniz şekilde yardım alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutan firmamız bu konuda herhangi bir taviz vermemektedir.

Kombiler konusunda bize gelen şikâyetler pek çok konuda olabiliyor. Ortaya aniden çıkan bir çalışmama sorunu ya da yeterince ısıtmama sorunu en çok aldığımız problemler arasındadır.

Radyatörlerin üstü sıcak ve altı neden soğuk şeklinde şikayetler alıyoruz. Bunun nedeni genellikle filtre ve petek tıkanıklıkları ile alakalıdır. Filtre boru ve petek temizliğine gerekli özenin gösterilmesi gerekir.

Bu temizlikleri firmamız sizin için yapmaktadır. Yıllı bakım esnasında kombilerinizin her türlü temizliği de yapılmaktadır. Kombilerdeki tıkanma sıcaklığın düzgün verilmemesinin en büyük nedenidir.

Verimli bir sıcaklık almak istiyorsanız öncelikle temizliğin özenli yapıldığından emin olmalısınız. Bunun gibi daha pek çok parça arızası sıcaklığın etkili bir şekilde verilmemesinde etkilidir. Önemli olan verimli sıcaklığın sağlanmasıdır.

Ayrıca kombinizde su sızdırma, elektrik ya da gazda problem gibi sorunlar varsa acil olarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Çukurambar Kombi Servisi yaptığı tüm müdahalelerin arkasındadır. İşini bilen ve yaptığı işlemleri profesyonel bir biçimde uygulayan teknisyenlerimiz markası ne olursa olsun her tür kombiye hâkimdir.

Bu anlamda Çukurambar’da profesyonel bir yardım almak isterseniz doğru adres Çukurambar Kombi Servisi olacaktır. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan günün 24 saati bizimle irtibata geçebilirsiniz. Donanımlı aracımız ile hangi saat olursa olsun anında ev ya da işyerinize gelmekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!