Çukurambar Protherm Servisi

Çukurambar Protherm Servisi 1Çukurambar Protherm Servisi, Ankara Çukurambar mahallesinde yılların tecrübesi ile kombi ve şofben onarım, bakım hizmetlerine aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Kombi ve şofbenlerin ömrünü uzan en büyük etken düzgün ve zamanında yapılan kontrollerdir.

Yapılan araştırmalar düzenli kontrollerin kombi ve şofbenlerin ömrünü uzattığı ortaya çıkmıştır. Bu nedenle bu konuda ihmal söz konusu olmamalıdır.

Bu size hem ürününüzü daha uzun kullanım imkânı tanırken hem de ekonomik açıdan ileride sıkışmamanız açısından da önemlidir. Ankara ilimizde Protherm marka kombi ve şofbenler üzerinde her türlü teknik desteği sağlayan Çukurambar Protherm Servisi cihazların rutin bakımlarını da yapmaktadır.

Çukurambar Protherm Servisi bünyesinde çalışan teknisyenlerimiz Protherm kombi ve şofben konusunda deneyimi ve sertifikalıdırlar. Bu nedenle alacağınız destek %100 profesyonel desteği olacaktır. Kombi ve şofbenlerinizde oluşacak arızalar neticesinde bilinçsizce bir harekette bulunmamanızı Ankara için tek olan telefon numaramızdan bizleri arayarak destek almanızı öneriyoruz.

Kombiler kışın bizlerin ısınması adına işlevini sürdürürken ayrıca 24 saat boyunca sıcak su ihtiyacımızı da karşılarlar. Ancak her markada olduğu gibi Protherm marka kombilerin de zaman içerisinde elektriksel ya da mekanik arızalar çıkarması olasıdır. Böyle durumlarda canınızı hiç sıkmayın çünkü Çukurambar’da size çok yakın bir servisiniz telefonunuzu bekliyor.

Kombi konusunda en çok aldığımız telefonlar bir tanesi kombinin gövdesinin çok ısınması sorununa dair olmaktadır. Kombinin dış gövdesi pek çok nedene bağlı olarak ısınabilir. Ana eşanjör arızalanmış ise aşırı ısınma ile karşılaşabilirsiniz. Eşanjör kireçlenmesi diye tabir ettiğimiz durum oluşmuş ise servisimiz müdahale edecektir.

Eşanjör kombinin en önemli kısmıdır. Pompada arıza meydana gelmiş ise yine ısınma görülebilir. Böyle bir durumda onarım, onarım mümkün değilse değişim yapılır. Orijinal Protherm yedek parçası ile teknisyenlerimiz gerekli montajı yapacaklardır.

Üç yollu vana su dağıtımı için önemli olan bir parçadır ve bu parçada bir aksama tıkanma ya da bozulma olduğunda kombiniz aşırı derecede ısınabilir. Sıcak su ya da radyatör kanallarından birisinde bir tıkanma olursa diğer tarafa aşırı sıcak su yüklemesi yapılacaktır. Bu da kombinizi yüksek ısıya maruz bırakacaktır. Üç yollu vananın kontrol edilmesi gerekir. Kalorifer dönüş borularından birisi tıkalı ise yüksek ısı görülebilir.

Dönüş borusu içerisindeki filtre temizlenmelidir. Çukurambar Protherm Servisi teknisyenlerimiz gerekli temizleme işlemini yapacak ve ısıyı normal ayarlarına çevireceklerdir. Kombi ve şofben arızalarında Protherm ürünleri konusunda uzman, yıllardır Ankara halkına bu konuda destek vermiş servisimizi tercih edin, hem maliyetten hem de zamandan tasarruf edin.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!