Çukurambar Vaillant Servisi

Çukurambar Vaillant Servisi 1Çukurambar Vaillant Servisi sizlere alanında uzman kadrosu ile yıllardır olduğu gibi kombi ve şofbenlerinizde garantili bakım onarım hizmeti sunmaya devam ediyor. 25 yıllık bir deneyim ile bir servisten beklediğiniz tüm hizmeti ekibimiz sizlere vermektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini maksimumda sağlamaya yönelik çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Bu anlamda cihazlarınızda oluşabilecek en ufak bir problemde dahi A’dan Z’ye kapsamlı bir bakım onarım hizmeti sunmaktayız. Isıtma sistemleri adına en yoğun kullanılan cihazlar kombi ve şofbenlerdir. Bazı durumlarda bu cihazlar hiç beklenmeyen anlarda bir arıza ortaya çıkabilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Böyle durumlarda Çukurambar sakinleri için günün 24 saati aktif olarak görev başında beklemekteyiz.

Kombi ve şofbenler yıllık bakımları mutlaka yapılması gereken çok parçalı cihazlardır. Özellikle zamana bağlı olarak cihazlarda kirlenme ile beraber problemler ortaya çıkabilir. Senede iki defa yapılacak bakım ile hem kombilerinizden hem de şofbenlerinizden tam verim almanız mümkündür.

Çukurambar Vaillant Servisi Vaillant marka kombi ve şofbenlerinize hem yıllık bakım hem de arıza onarım işlemlerini dilediğiniz an garantili bir şekilde yapmaktadır. Teknisyenlerimizin tamamı Vaillant marka cihazlar konusunda eğitimli ve bilinçli müdahalede bulunan uzman kişilerdir.

Kombi ve şofbenler konusunda gün içerisinde farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Kombiniz elektrik ve gazla çalıştığından bu iki önemli elemandan bir tanesi dahi sorun çıkarsa cihazınız çalışmayacaktır. Vaillant kombinizin LED ekranı var ise ve burada herhangi bir sembol ya da derece görmüyorsanız elektrikleri kontrol etmelisiniz.

Elektrik devresinden kaynaklı bir sorun olabileceği gibi LED ekranınızın kendisinde de bir sorun olabilir. Durum ana kartla alakalı da olabileceğinden ancak uzman teknisyenimiz gerekli bakımı sağladıktan sonra net bir şey söylemek mümkün olacaktır.

Çukurambar Vaillant Servisi uzman teknisyenimiz gerekli kontrolleri yaparak doğru yöntemle onarımı gerçekleştirecektir. Eğer bir yedek parça gerekiyor ise orijinal Vaillant marka yedek parça montajı ile cihazınızdaki sorunu ortadan kaldıracaktır.

Şofbenler ile ilgili de karşımıza pek çok arıza durumu ortaya çıkmaktadır. Mesela şofben devreye girmiyor ise altında yatan nedene bakmak gerekecektir. Şofbeniniz devreye girmiyor ise sorun voltaj değerlerinde olabilir.

Cihazınızın voltajı ölçülmeli ve 195-253 V arasında olduğundan emin olunmalıdır. Eğer voltaj sabit tutulamıyor ve değerlerin dışına çıkıyor ise regülatör takılarak voltaj sabitlenebilir. Şofbeniniz için regülatör kullanımı konusunda Çukurambar Vaillant Servisi uzman teknisyenimiz sizlere gerekli bilgiyi aktaracaktır.

Vaillant marka kombi ve şofbenlerinizde yaşayacağınız her tür sorunda Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Kombi ya da şofbeninizin yıllık bakımları için belirlediğiniz gün ve saatte belirttiğiniz adrese geliyor ve Çukurambar Vaillant Servisi kalitesi ile kapsamlı bakım işlemlerini tamamlıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!