Çukurambar Vestel Servisi

Çukurambar Vestel Servisi 1Çukurambar Vestel Servisi olarak kaliteli hizmet ve Ankara Çukurambar ilçesinde hızlı mobil iletişim ağıyla Vestel kullanıcılarına en pratik ve hızlı çözümler üretmeye devam etmekteyiz. Dünyaca ünlü ve kalitesi herkes tarafından tastik edilmiş Vestel ürünlerinde her ne kadar kalitesi tastik edilmiş olsa da birtakım problemlerle karşılaşmanız muhtemeldir.

Vestel marka buzdolaplarında cihazın düz bir zeminde çalıştığından kesinlikle emin olmalısınız. Aksi taktirde cihazınız olduğundan daha fazla sesli çalışacak ve bu sorun cihazın motorunun bozulmasına kadar gidecektir.

Buzdolaplarında yaşayabileceğiniz bir diğer sorun ise dipfirizinsu akıtmasıdır. Derin dondurucu bölümü yeteri kadar soğutma yapmadığı zaman içerideki buzlar eriyecek ve cihazın içine su akıtma problemi olacaktır. Böyle bir sorunun en olası nedeni buzdolabının motorunun arıza yapmasıdır.

Herhangi bir işlemde bulunmadan size en yakın Çukurambar Vestel Servisiyle iletişime geçiniz. Buzdolabınız modeli çok eski ve servis ekibimizden kırılan rafınızın parçasını bulamadıysanız camcıdan rafınıza uygun ölçülerde raf camı kestirerek orjinal parça niyetinde kullanabilirsiniz.

Buzdolabının arka motor kısmının kesinlikle iyi havalanmayan bir alana gelmesini engelleyiniz.Vestel marka buzdolabınızı kesinlikle ocak fırın gibi çalışırken ortama yüksek sıcaklık veren cihazlarla birlikte yakın ortamda bulundurmayınız. Yiyeceklerinizin kokuşma yapmaması için buzdolabınızı optimum sıcaklıkta çalıştırmanız ve yaz kış ayarlarına dikkat etmeniz Çukurambar Vestel Servisi tarafından önemle tavsiye edilir.

Vestel marka çamaşır makinelerinde çamaşırlarınızın yıkama programında çalışırken sıkma ayarına geldiğinde cihazın titreme ve bulunduğu konumdan yer değiştirme durumu oluşuyorsa Vestel çamaşır makinelerinizin amartisörleri bozuktur. Bu durumu gidermek için Çukurambar Vestel Servisi personellerinden yardım talep ediniz.

Çamaşır makinenizin açma kapama düğmesi çalışmıyorsa, cihazın ana kartına bağlı potlarda ya da cihazın ana kart bağlantısında kırılma meydana gelmiş olabilir. Bu durumda cihaza kesinlikle herhangi tamir işlemi uygulamadan en kısa sürede Çukurambar Vestel Servisi ile iletişimde olunuz.

Vestel marka bulaşık makinelerinizde cihazın ön kısmından su geliyorsa bu sorun yüksek ihtimalle cihazın su tahliye hattının arızalı olmasından kaynaklanıyordur. Su tesisatcısı getirerek tıkalı olan kısımların açılmasını sağlayabilirsiniz. Sorununuz hala çözüme ulaşmadıysa sizlere 7/24 hizmet veren Çukurambar Vestel Servisinden randevu alınız.

Vestel marka televizyon kullanıcısı iseniz birtakım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Televizyon ekranında sinyal yok ibaresini görüyorsanız ve televizyonu anten yardımıyla kullanıyorsanız anten kablosunun tüm giriş noktalarını kontrol ediniz.

Sorun devam ediyorsa kanal ayarlarına gidiniz. Yayının merkezden kesilip kesilmediğine emin olmalısınız. Bu dediklerimizin hepsini yaptınız fakat sorununuz hala devam ediyorsa mutlaka size en yakın Çukurambar Vestel Servisinden arıza kaydı için randevu talep ediniz.

Çukurambar Vestel Servisi olarak işimizi her zaman severek yapmaktayız. Siz değerli Vestel kullanıcılarının her türlü problemlerinde 7/24 yanınızda olmaktayız. Çukurambar Vestel Servisi geniş vizyonu ve kaliteli hizmet politikalarıyla Vestel ürünlerine arıza onarımı ve bakımı yapmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!