Çukurambar Viessmann Servisi

Çukurambar Viessmann Servisi 1Çukurambar Viessmann Servisi, kombi, şofben, kazan ve klimalar konusunda markaya hâkim, tecrübeli ve yıllarını bu işe vermiş bir firmadan destek almak oldukça önemlidir. Bunların yanında özellikle günün her saati rahatlıkla ulaşılabilir düzeyde olmasının önemi büyüktür. Çünkü içinde yaşadığımız teknoloji çağı artık bekleme gibi zorunlulukları ortadan kaldıran pek çok fırsat sunmaktadır.

Teknolojik gelişmelere ve çağa ayak uyduran bir firma olarak müşterilerimize her daim en iyi hizmeti hızlı bir şekilde ulaştırma çabasında olduk. Bu anlamda Çukurambar sakinlerine Viessmann marka cihazlarında yaşadıkları tüm sorunlarda Çukurambar Viessmann Servisi olarak profesyonel bir yaklaşım sergiledik ve sergilemeye de devam ediyoruz. Gücümüzü geçmişimizden ve müşterilerimizden alan bir firmayız.

Viessmann marka kombişofbenklima ve kazanlara dair bilgili, deneyimli ve sertifikalı bir ekibimiz bulunmaktadır. En küçük arızalardan en kapsamlı teknik problemlere kadar her türlü arıza kaydı ile ilgileniyor ve müşterilerimizi içine düştükleri zor durumdan gece gündüz demeden kurtarıyoruz.

Yerinde bakım, temizlik, parça değişimi, taşıma, montaj gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemleri servis garantimiz bünyesinde yapmaktayız. Sadece tek bir telefon ile günün her saati ulaşabileceğiniz Çukurambar Viessmann Servisi teknik birimlerimiz gezici servis araçları ile hareket etmekte ve Çukurambar bölgesinin neresinde olursanız olun sizlere zaman sorunu yaşatmanda ulaşmaktadır.

Kombileriniz özellikle kış günlerinde, soğuk günlerde sizlere en çok fayda sağlayan kullanışlı cihazlardır. Kombilerde tipik pek çok arıza ile karşılaşmak mümkündür. Bu arızalara karşı müşterilerimizin tedbir alması ancak yıllık bakımlarla mümkün olmaktadır. Bizleri arayan ve yıllık bakım talebinde bulunan Çukurambar sakinlerine aksatmadan bakım işlemlerini Çukurambar Viessmann Servisi olarak yerinde ve kapsamlı bir şekilde yapmaktayız. Kombilerle ilgili karşımıza çıkabilen arıza tiplerinden bir tanesi kombinin çalışmasına rağmen ısı sağlamamasıdır.

Kombinize elektrik geliyor, çalıştığını görüyorsunuz ama ısı vermiyor ise radyatörlerden kombiye gelen dönüş hattındaki filtre kontrol edilmelidir. Filtre tıkanmış ise mutlaka uygun yöntemlerle açılmalıdır.

Kalorifer hattı, peteklerin iç kısımlarının rutin temizlikleri ekibimiz tarafından bakımlar dahilinde yapılmaktadır. Kombinizin içerisinde sıcaklığı algılayan ve okuyan parçalar bulunmaktadır. Bu parçalarda sorun oluşmuş ise kombiniz çalıştığı halde ısı vermeyebilir.

Radyatör vanalarını kontrol etmeyi unutmayın ve kapalı ise mutlaka açık vaziyette tutun. Bu sebeplerin yanı sıra farklı nedenlerden ötürü ısı vermeme gerçekleşiyor olabileceğinden uzman desteği almanız en doğrusu olacaktır.

Bu sebeple Viessmann kombinizde bu ve benzer sorunlar yaşadığınızda Çukurambar Viessmann Servisi operasyon merkezimize ulaşarak teknik bakım talebinde bulunabilirsiniz. Viessmann klima, kazan ve şofbenlerde de ortaya çıkan teknik sorunlarda günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!