Ankara Daikin Servisi

Daikin Servisi

Daikin klima uzmanıdır. Bol çeşitli ürün yelpazesi ile ve yüksek performanslı cihazları ile evlerinizde , iş yerlerinizde kaliteyi ve prestiji yansıtmaktadır. Ankara Daikin Klima Servisi olarak biz de bu seçkin markanın bakım montaj tamir işlerini kusursuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  • Ankara Daikin Servisi
  • Daikin Klima Servisi
  • Daikin Klima Montajı
  • Daikin Gaz Dolumu
  • Daikin Klima Nakil İşlemleri
  • Daikin Klima Bakımı
  • Daikin Yedek Parça
  • Ankara Daikin Tamir Ve Onarım Hizmetleri

Ankara Daikin Servisi kaliteli klima markası olarak kendisini tüketicilere ispatlamış Daikin cihazlarının her türlü sorununa ekonomik çözümler üreten , sektörel gelişmelerini her zaman devam ettiren , teknolojik ve modern çalışan bir kuruluştur.

Dünyanın en çok beğendiği ve kullanmayı tercih ettiği klima markası olan Daikin markasının her seri klima modelinin servis hizmetini karşılıyoruz. Daikin marka klimalarınızın montaj işlemleri, periyodik bakımları ve herhangi bir arıza karşısında onarım ve orijinal yedek parça ihtiyacının karşılanması hizmetini yıllardır veriyoruz. Ankara Daikin servisi şehrin tüm bölgelerine ulaşan geniş servis hizmetiyle siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Daikin klimalarınızın yıllık bakımını muhakkak yaptırmanız gerekir. Yoksa klimanızın performansı düşmeye, filtreleri tıkanmaya ve bakteri üretmeye başlar.%40-50 daha fazla enerji tüketip faturalarınız yükselir. Klima kompresörleri arıza yapmaya başlar. Uzun süre kullanılmadığında kompresörde gaz eksilip klimanız bozulabilir. Bu noktada muhakkak orijinal gaz kullanılmalıdır. Diğer yandan satın aldığınız Daikin marka klimanın montajı için klima konusunda sertifikalı ve eğitimli personellerimiz en uygun yer için keşif çalışması yapar.

Böylelikle klimanızın doğru bir şekilde montajı yapılmış olur. Senede en az iki defa klima bakımı yaptırarak sağlıklı ve uygun faturalı klimalarla yaz mevsimini karşılayabilirsiniz. Daikin markasının kalitesine uygun servis hizmeti için müşteri yetkililerimizi arayabilirsiniz.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Her sene yapılması gereken genel kontrol ve bakım işlemlerini , Ankara Daikin Servisi uzman kadrosu ile mükemmel şekilde sonuçlandırmaktadır. Yaz öncesi mutlaka gaz kontrollerinin de yapılması gereken Daikin klimalar bu sayede kaliteli soğuk hava üreterek bunaltıcı zamanların kurtarıcısı konumuna gelmektedir. 

Ankara Daikin Servisi montaj demontaj , gaz dolumu , yedek parça , yer değişimi ve nakil konularında teknik desteğini siz değerli Ankara sakinlerine ekonomik olarak sağlamakla birlikte tüm müdahalelerine ekstra olarak 1 yıl garanti vermektedir.