Demetevler Alarko Servisi

Demetevler Alarko Servisi Demetevler sakinlerine Alarko cihazları konusunda garantili hizmet veren, alanında uzman teknisyenleri ile hızlı işlem yapan donanımlı ve köklü bir firmadır. Alarko markası Ankara ilimizin hemen her ilçe ve semtinde kullanıldığı gibi Demetevler mahallesinde de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Kombi, şofben ve klima gibi cihazlarla günlük ihtiyaç ve konforun sağlanması adına Alarko marka cihazlar hemen her alanda büyük fayda sağlamaktadır.

Bu tip ısıtma ve soğutma sistemlerinde yıllık bakım son derece önemlidir. Özellikle uzun müddet bakımı yapılmamış cihazlar hiç beklenmedik anlarda arızaya geçebiliyor. Böyle durumlarda Demetevler sakinleri ekibimizden anında yardım alabiliyor.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimizin beklenti ve talepleri doğrultusunda garantili işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Haftanın 7 günü 24 saati Demetevler Alarko Servisi tek numaramızdan rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz.

Alarko markası altında pek çok kombi, şofben, klima ve kazan bulunmaktadır. Ankara ilimizde 25 yılı aşkın bir süredir bu tür cihazların her türlü bakımını yapmakla beraber orijinal yedek parça takviyesi ile onarımını başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Demetevler Alarko Kombi Servisi

Alarko kombiler günlük ısı ve sıcak su ihtiyacını karşıladığımız kullanışlı cihazlardır. Kombilerde su sızdırma durumu genellikle basınç ile alakalıdır. Kombiye gereğinden fazla su basılmış ise tanktan su sızdırabilir. Fazla suyu tahliye edemeyen cihazdan akıntı görülebilir.

Doldurma vanası kontrol edilmeli ve fazla su tahliye edilmelidir. Ancak bu konuda teknik destek almak isterseniz Demetevler Alarko Servisi çağrı merkezimizi aradığınız takdirde bizlerden yardım alabilirsiniz.

Demetevler Alarko Şofben Servisi

Şofbenler, Alarko markasının en kullanışlı cihazlarından bir tanesidir. Günün her saati sıcak su ihtiyacının karşılandığı şofbenler şayet ortaya bir arıza durumu çıkmış ise bunu LED ekranlarında kod şeklinde göstermekte ve kullanıcıyı bilgilendirmektedir. Her cihazın kodu farklı olabilir, bunun için kullanım kılavuzundan yardım alabilirsiniz.

Şofbenler gaz ile çalışan cihazlar olduğundan gaz yolu ile ilgili bir takım arızalar kendisini gösterebilmektedir. Mesela şofbenlerde sık rastladığımız arızalardan bir tanesi prosestat açık devre arızasıdır. Böyle bir arızada ana kart ve fan gibi önemli parçaların kontrolden geçmesi gerekecektir. Bu konuda sizlere Demetevler Alarko Servisi ekiplerimiz uzman desteği sağlayacaktır.

Merkezi ısıtma sistemleri konusunda en kullanışlı cihazlardır. Ancak uzun müddet bakımı yapılmayan kazanlarda farklı arızalar ortaya çıkabilmektedir. Zamanla kir tutma, tıkanma görülebilir. Yanlış meme seçimi, duman boru ve gaz yolu tıkanıklığı gibi durumlar cihazdan verim alamamanıza neden olacaktır.

Alarko kazanlarınızın için gerekli yıllık bakım ve temizliği Demetevler Alarko Servisi personelimiz sizler için garantili bir şekilde yapmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!