Demetevler Arçelik Servisi

Demetevler Arçelik Servisi, her daim arayabildiğinizde ulaşabileceğiniz, Arçelik ürünleri ile ilgili yaşadığınız her sorunda uzman desteği alabileceğiniz yılların firmasıdır. Beyaz eşyalar kullanım alanlarına göre çok farklı kapasitelerde insanlara sunulmaktadır. Evlerde, işyerlerinde kullanılan cihazlar oldukça verimlidir.

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi beyaz eşyalarda, şofben ve klimalarda da bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda mutlaka cihazınızın markasına, modellerine aşina bir ekipten yardım almanız gerekir.

Bu konularda Demetevler Mahallesi sakinlerine yıllardır olduğu gibi yerinde bakım, onarım, temizlik, parça değişimi işlemlerini Demetevler Arçelik Servisi garantisi ile yapmaktayız.

Cihazlarınız kullanıma bağlı olarak yıpranabileceği gibi zaman içerisinde su, gaz ya da elektrik anlamında bir takım problemlerle sorun çıkarabilir. Cihazlarınızda sorunları minimuma indirmek adına bir takım tedbirleri kendiniz alabilir, yıllık bakımlar ile cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Alanında uzman, deneyimli ve sertifikalı bir ekibimiz bulunmaktadır. Demetevler Arçelik Servisi teknik birimlerimiz gezici servis araçları ile sizlere günün her saati bekletmeden hizmet sunmaktadır. Günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi servisin gecikmesidir ancak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan yılların deneyimli firmamızda böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Arçelik markasının birbirinden kullanışlı klimaları ev, işyeri, mağaza, alışveriş merkezi, okul, hastane gibi yerlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Ortama uygun alınacak klima ile ortamda istediğiniz iklimlendirmeyi yapmanız mümkündür. Ancak klimalar hassas cihazlardır ve bir takım temizlik, bakım gibi işlemlerin yapılması gerekir.

Örneğin klimanızda gaz bitmiş ise kesinlikle Çin malı, markasız gaz bastırmamalısınız. Böyle bir durumda klimanızın en önemli parçası olan kompresör bozulabilir ve klimanız tamamen çöpe gidebilir. Klimanızda bir gaz eksilmesi yaşıyorsanız Demetevler Arçelik Servisi teknik ekibimiz sizlere orijinal gaz sağlar ve cihazınız ilk günkü verimde çalışır.

Klimanızın montajı da verim alma açısından önemlidir. Klimanız montajı yapılırken matkap değil karot makinesi kullanılmalıdır. Düzgün delik açarken duvarınıza bu şekilde hiçbir şekilde zarar verilmez.

Klimanız sağlam bir şekilde yerine oturtulmuş olur ve sonradan sallanma, düşme gibi tehlikelerle karşılaşmaz. Klimanızın montajını Arçelik klimalar konusunda uzman Demetevler Arçelik Servisi personelimiz yapmaktadır.

Arçelik marka çamaşır ve bulaşık makinelerinizin de bakımını aksatmamaya özen göstermelisiniz. Mesela tahliyesini mutlaka haftada bir kez açıp temizlemenizi tavsiye ediyoruz. Bunun yanında bulaşık ve çamaşır makinenizin ömrünün 25 yıl olduğunu belirtmekte fayda olacaktır.

Bundan daha önce cihaz değiştirmemenizi öneriyoruz, boşa masraf olacaktır. Arçelik marka tüm cihazlarınız için günün 24 saati Demetevler Arçelik Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz hafta sonu da dahil çağrılarınıza cevap vermekte ve sizlere her türlü desteği sağlamaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!