Demetevler Ariston Servisi

Demetevler Ariston servisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veren bir servistir. Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kadrosundaki personellerin eğitimine de son derece önem veren Demetevler Ariston servisiAriston markalı kombi, klima, şofben ve beyaz eşyalar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda sizlerin yanındadır.

Ariston markalı tüm ürünlerinizde en ufak bir sorun yaşamanız halinde, konu ile ilgili detaylı bilgilendirme için Demetevler Ariston servisi merkezlerini arayabilirsiniz. Servis çağırmanızı gerektirmeyecek küçük çaptaki problemleriniz için, Demetevler Ariston servisi online servis hizmeti ile yanınızdadır.

Demetevler Ariston servisi personellerinin, servis hizmeti esnasında kullandığı tüm ürünler orijinal ve garantilidir. Cihazınız için kullanılan parçanın bir yıl içerisinde arızalanması halinde işçilik ücreti talebinde bulunulmadan yenisi ile değiştirileceğini bilmenizi isteriz.

Demetevler Ariston servisi olarak, Ariston klimalarınızı kullanırken ideal oda sıcaklığının 22 derece olması gerektiğini, aksi takdirde hasta olacağınızı ve direk soğuk havanın karşısına oturmanızın yüz fecine neden olabileceğini siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.

Demetevler Ariston servisi olarak, siz değerli müşterilerimizle Ariston klima ürününüzü kışın sıcak modda kullanılması esnasında dış ünitesinden su damlaması normal olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Böyle bir durumda endişe etmemenizi, bunun klimanızın çalışma prensibinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Demetevler Ariston servisi olarak, siz değerli Ariston klima kullanıcısı müşterilerimizi, klimanıza kesinlikle Çin malı ve markasız gaz bastırmamanız konusunda uyarmak isteriz. Aksi takdirde cihazınızın kompresörü bozulacak ve cihazınız çöpe gidecektir.

Ariston markalı kombinizde ısı veya program ayarı düğmeleri işlev görmüyorsa, bu bir sorun göstergesidir. Aşırı gaz tüketiminin önüne geçmek için en kısa sürede Demetevler Ariston servisi ile irtibata geçerek, sorunun ivedilikle çözümünü sağlayabilirsiniz.

Kullanımınız esnasında Ariston kombi ürününüzden normalden fazla bir ses çıktığını duyarsanız, bu durum suyun sirkülasyonunu sağlayan pompada veya atık gazı tahliye eden fanda arıza olduğunun göstergesidir. Cihazınızın zarar görmemesi adın en kısa sürede Demetevler Ariston servisine ulaşırsanız, sorununuzu ivedilikle ortadan kaldırırız.

Demetevler Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerimize Ariston çamaşır ve bulaşık makinelerinizi gece geç saatlerde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Söz konusu saatlerde elektriği ucuz tarifeden kullandığınızdan, ev ekonominize katkıda bulunmuş olacaksınız.

Ariston bulaşık makinesi kullanımınız sırasında deterjan alma kapağını açamıyorsanız kesinlikle zorlamayın. Sizin müdahaleniz, parçanın zarar görmesine neden olacaktır. Gerekli müdahaleyi Demetevler Ariston servisi operasyon merkezine bırakın.

Demetevler Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, Ariston markalı klimaşofbenkombi ve beyaz eşyalarınız ile ilgili tüm taleplerinizde mutlaka yetkili, eğitimli ve sertifikalı servis hizmeti almak konusunda gerekli özeni göstermeniz. Kalitesiz yedek parça kullanımı ve eğitimsiz kişilere cihazlarınızı teslim etmeniz halinde geri dönüşü mümkün olmayan sorunlar yaşamanız hatta cihazınızın bir daha kullanılmayacak hale gelmesine neden olabilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!