Demetevler Baymak Servisi

Demetevler Baymak Servisi, hem sıcak su hem de ısınma adına kullandığınız Baymak marka cihazlarda sizlere sonuç odaklı hizmet sunan yılların firmasıdır.

Baymak marka kombi, klima, şofben ve kazanlar Demetevler Mahallesi sakinleri tarafından da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Hem evlerde hem de işletmelerde hem ısınma hem de sıcak su elde etme adına yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Baymak kalitesini ispatlamış oldukça yenilikçi cihazları ile tercih sebebi olmuş bir markadır. Firma olarak 25 yıllık bir deneyimle Baymak marka tüm cihazlarınıza yerinde, garantili ve ekonomik çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Isıtma ve soğutma sistemleri altında geçen bu cihazlar yıllık bakımlar dahilinde hayli verimli çalışmaktadır. Yıllık bakımlar cihazınızda bir parça sorunu var ise öncende tespit edilmesi açısından oldukça önemlidir.

Bunun yanı sıra aksamlar, kalorifer hattı gibi önemli detaylar da elden geçirilmeli ve herhangi bir sorun olmadığından emin olunmalıdır. Demetevler Baymak Servisi olarak günün 24 saati Demetevler sakinlerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda işlemlerimizi garantili bir şekilde tamamlamaktayız. Bizim için önemli olan daima müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Demetevler Baymak Kombi Servisi

Baymak markasının en sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombiler sayesinde hem aralıksız sıcak su hem de ısı ihtiyacımızı karşılayabiliriz. Baymak marka kombilerde herhangi bir arıza durumunda cihaz kendisini kapatacak ve arıza kodunu ekrana düşürecektir.

Mesela ekranda beliren kod tesisat gidiş ve dönüş suyu sıcaklık sensör arızasına işaret ediyorsa ona göre önlem almak gerekecektir. Böyle bir arıza kodu almış iseniz peteklerde ısınma alamayacaksınız demektir. Demetevler Baymak Servisi teknisyenlerimiz sensör değişimi kapsamında cihazınızın onarımını başarılı bir şekilde yapacaktır.

Merkezi ısıtma sistemleri konusunda oldukça kaliteli cihazlar çıkaran Bayamak, bu konuda büyük bir ihtiyacı da gidermiş oluyor. Kazanlar hem apartman ya da sitelerde hem de fabrika, alışveriş merkzi, iş merkezi gibi yerlerde sık bir şekilde tercih ediliyor.

Demetevler Baymak Kazan Servisi

Kazanlarda karşımıza çıkan arıza kodlarından bir tanesi kazan kapağında aşırı ısınma durumudur. Bu ya da ızgara ile ilgili arıza kodu almış iseniz bu konuda yapabileceğiniz herhangi bir şey olmadığından mutlaka Demetevler Baymak Servisi ekiplerimizden destek talebinde bulunmalısınız.

Baymak marka tüm cihazlarınız için kapsamlı bakım ve onarım hizmeti tarafımızca profesyonel bir şekilde verilmektedir. Gezici servis araçlarımız ile hızlı ve garantili işlem sunmaktayız.

Cihazlarınızda bir parça sorunu var ise sizlere Baymak markasının orijinal yedek parçalarından sunmakta ve cihazınızdaki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktayız. Haftanın 7 günü ve 24 saati bizlere ulaşabilir ve dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!