Demetevler Buderus Servisi

Demetevler Buderus Servisi kombi, şofben ve kazanlarda sık bir şekilde tercih edilen Buderus marka cihazlara dair Demetevler Mahallesinde her an ulaşabileceğiniz en kapsamlı ve köklü firma olmaktadır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının giderildiği bu cihazlara tam kapsamlı bir bakım yaptırmak son derece önemlidir. Servis olarak yılda iki kez bakım önermekle beraber müşterilerimizden bizden bakım talebinde bulunduğu anda vakit kaybetmeden işlemlerimizi hızla tamamlamaktayız.

Kombiler konusunda günlük olarak pek çok arıza kaydı almaktayız. Kombilerde ortaya çıkan ve bize de sürekli sorulan sorulardan birisi kombideki basıncın sürekli artmasına dairdir. Ana eşanjörde bir delik oluşmuş ise su kaçırma meydana gelecektir.

Su kaçırma neticesinde ise basınçta yükselme kaçınılmaz olacaktır. Kombi içerisindeki genleşme tankında azot gazı azalmış ise kombide genleşme meydana gelmeyecektir. Basıncın da bu durumda artması söz konusu olabilir. Ayrıca sıcak boiler’ında bir delik oluşmuş da olabilir. Tüm bu etkenler bir bir Demetevler Buderus Servisi teknisyenlerimiz tarafından ele alınacak ve incelenecek, uygun yöntemle onarımı yapılacaktır.

Şofbenlerde ise bir süre çalışıp sonra durduğuna dair şikâyetler alabiliyoruz. Şofbeninizin diyaframında bir yırtın söz konusu ise cihazın bir süre çalışıp sonrasında durabilir. Bununla beraber termokulpta da bir arıza söz konusu olabilir. Teknisyenimiz baca sensörünü de mutlaka kontrol edecektir. Buderus marka şofbenler her ne kadar kaliteli olsalar da yıllık bakımları hiçbir şekilde ihmal edilmemelidir. Bu konuda sizlere Demetevler Buderus Servisi uzman ekibimiz ile yardımcı olmaktayız.

Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışan firmamız bu anlamda gece gündüz demeden Demetevler sakinlerinin teknik ihtiyaçlarını vakit kaybetmeden karşılamaktadır. Gecenin kaçı olursa olsun Ankara için tek numaramızdan bizlere rahatlıkla erişmeniz mümkündür.

Buderus marka kazanlarda ise topraklama hattı çok önemlidir. Kazan seçiminden sonra en önemli etken nereye kurulacağı ve topraklama sisteminin yapılacağıdır. Cihazınızı uygun alana teknik ekibimiz taşıyor ve kurulumunu başarılı bir şekilde yapıyor. Toprakla hattı kurulmaz ise cihazınızın yangın çıkarma tehlikesi ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple Demetevler Buderus Servisi uzman ekibimiz bu konuda oldukça hassas davranmaktadır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız her türlü çağrı ve yardım talebinize hızlı bir şekilde geri dönmektedir. Uzmanlık alanı Buderus marka cihazlar olan firma teknisyenlerimiz gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerdir. Bu anlamda bizlerden alacağınız hizmet tamamen profesyonel olacaktır. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet vermektedir.

Gezici servis araçları ile hareket ettiğimizden Demetevler Mahallesinde bizlere günün her anı rastlayabilirsiniz. Demetevler Buderus Servisi tek numaramızdan arayıp arıza kaydı oluşturduğunuz an vakit kaybetmeden sizlerle ilgilenmekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!