Demetevler Demirdöküm Servisi

Demetevler Demirdöküm Servisi teknik konlarda bilgi almak için danışabileceğiniz ve bilgi alabileceğiniz bir servis merkezidir. Sık sık rastlıyoruz, kombi kullanmayı bilmeyen, bu ürünle yeni tanışan müşterilerimiz ne yapacaklarını sormak için hizmet merkezimizi aramaktadır.

Ya da ekonomik ve verimli kullanımın nasıl olacağını öğrenmek için bizi arayabiliyorlar. Siz de bu tip durumlarla karşı karşıya kalırsanız hemen bizi arayarak bilgi paylaşımında bulunmamızı isteyebilirsiniz.

Demirdöküm ülkemizin en eski ısıtma, soğutma ve havalandırma üretimi ve servis hizmetleri veren firmalarındandır. Tamamı ile yerli malıdır. Diyebiliriz ki hemen hemen Demirdöküm ürünü girmeyen ev yok gibidir. Bu kadar tercih edilerek satın alınması firmanın üretimini yapmış olduğu kaliteli cihazlara ve ardından gelen servis hizmetlerine bağlıdır.

Başta klima ve kombi olmak üzere şofben, havalandırma perdesi, kazan ve brulör sistemleri, sirkülasyon pompaları gibi hayatımızın her alanında ve günlük kullandığımız ürünleri ile Demirdöküm, sektörün amiral gemisi konumundadır.

Demetevler Demirdöküm Kombi Servisi

Demetevler Demirdöküm Kombi Servisi prensipli ve aynı zamanda titiz çalışmaları ile tanınır. Bölge halkı tarafından sevilir. Başarılı tamir bakım ve onarım hizmetleri ile de sıks sık anılır. Demetevler bölgesinde Demirdöküm kullanıcılararı bakım veya tamir konularında bir sorunları olduğunda biliyorlar ki arkalarında başarılı bir firma var.

Bu yüzden gönül rahatlığı ile ürünlerini kullanırlar.  Kombi bakımı ile birlikte şofben ve diğer Demirdöküm markalı ürünlerinizin her türlü işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz size uzun yıllar kullanım ve arıza olasılığını minimuma indirme imkanı tanıyor.

Kombiler konusunda günlük olarak pek çok arıza ile karşılaşmaktayız. Örneğin kombilerde kalorifer devresi sensörü arızası bizlere gelen arızalardan bir tanesidir. Kalorifer sensör arızası olarak da bilinen bu arızada sensörün yanı sıra sensör kablo ve borularda da sorun çıkabilmektedir. Gerekli bakım ve doğru yöntemle onarım Demetevler Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Demetevler Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm klima ünitelerinizi yaz sıcaklarında severek kullandığınızı biliyoruz. Ama herhangi bir aksaklık yapılmaması için her sene periyodi bakımlarının yapılması ve kimyasal temizliğe tabi tutulması lazımdır. İç ünitede ve filitrelerde biriken toz ve mikroplar siz klimayı çalıştırdığınız anda ortama dolar.

İnsan sağlığına hiç bir zararı olmayan, tamamen doğal ürünlerden oluşan kimyasal malzemelerle yapılacak olan ilaçlama ve temizlik hijyenik ve sağlıklı bir kullanım elde etmenizi sağlayacaktır. Demetevler Demirdöküm Servisi klima montaj ve nakil işlemleri için de uzman kadrolarla işlem yapmaktadır.

Klimalarda ısıtma ya da soğutma yapılamaması en büyük sorunların başında gelmektedir. Soğutucuda ya da kondenserde karlanma görülmüyorsa gaz kaçırma sorunu var demektir. Gaz kaçağının yeri tespit edilecek, kaynak yapılarak sisteme gaz verilecek ve sorun çözülecektir. Ayrıca klimanızın yıllık bakımları da yine Demetevler Demirdöküm Servisi tarafından garantili bir şekilde yapılacaktır.

Demetevler Demirdöküm Şofben Servisi

Şofben bakımlarınızın yapılması da hayati bir önem arz etmektedir. Demirdöküm şofben ürünlerinizi yine bizim vasıtamızla temizleterek tüm bakımlarını eksiksiz yaptırabileceğinizi unutmayınız.

Bölge halkına her zaman hızlı ve ekonomik çözümler sunan servis merkezimiz size bir telefon açma mesafesi kadar uzaktadır. Lütfen vakit kaybetmeden arayarak randevu isteyiniz. Demetevler Demirdöküm Servisi tüm hünerlerini göstererek canınızı sıkan, moralinizi bozan dertlerinize son verecektir.

Şofbenlerde aşırı sıcak su akması durumu elektrik ya da su devresi sorunu ile ortaya çıkmaktadır. Elektrik ve su devresi elemanlarının kontrol edilmesi ve gerekiyorsa parça değişimi yapılması gerekmektedir. Demetevler Demirdöküm Servisi şofben birimlerimiz sizler için gerekli tüm kontrolleri sağlayacak, şayet ciddi bir problem var ise orijinal parça değişimi ile durumu kontrol altına alacaktır.

Demetevler Demirdöküm Servisi olarak Ankara ilimizin yoğun yaşam alanlarından Demetevler Mahallesi sakinlerinin Demirdöküm marka cihazlarına dair tüm şikâyetlerini hızlı ve garantili bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Demirdöküm kombi, klima, şofben ve kazanlar ısıtma ve soğutma sistemlerinin en yaygın olarak kullanılan cihazlarıdır.

Ülkemizde dünden bugüne ısıtma ve soğutma sistemi cihazlar ileri teknoloji sayesinde hayli gelişmiştir. 25 yıllık bir tecrübe ile dünden bugüne kombi, klima, kazan ve şofbenler konusunda uzmanlığımızı gösteriyor ve Demetevler sakinlerine garantili hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Demirdöküm cihazlar her ne kadar kalitesi ile adından söz ettirse de bazen beklenmeyen arızalar ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda hızlı tedbir almak son derece önemli olabiliyor. Demetevler sakinlerinin gün her saati bizlere rahatlıkla ulaşabilmeleri adına Demetevler Demirdöküm Servisi çağrı merkezi birimimiz aktif olarak çalışmaktadır.

Demirdöküm cihazlarda yaşanabilecek herhangi bir olumsuzlukta gezici servis araçlarımız ile teknisyenlerimiz anında sizlere ulaşmakta ve ilk müdahaleyi yapmaktadır.

Demetevler Demirdöküm Kazan Servisi

24 saat sıcak su alma adına kullanışlı cihazlar olan kazanlarda aşırı yakıt tüketimi kullanıcıların en büyük sorunlarından bir tanesidir. Cihazınız fazla yakıt tüketiyor ise kazanınızı daha düşük fan ayarlarında çalıştırmayı deneyiniz.

Kazanın baca ve sulu baca tesisatının temizliği de önemlidir. Kaliteli ve kuru yakıt kullanmaya özen gösterilmelidir. Ayrıca izolasyon da önemli bir konudur ki bu konuda gerekli teknik desteği sizlere Demetevler Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz vermektedir.

Demetevler Mahallesinde bizlere günün 24 saati ulaşabilir, operasyon merkezimizden dilediğiniz an teknik destek alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!