Demetevler Eca Servisi

Demetevler Eca Servisi 1Demetevler Eca Servisi Ankara ilimizin en kalabalık mahallerinden Demetevler ve çevresinde yaşayan Eca kullanıcılarına yıllardır olduğu gibi tam kapsamlı teknik bakım onarım hizmeti sağlamaktadır. Eca markası yıllardır ülkemizde şofben ve kombi gibi cihazlarda en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Bunda kalitesi ve uzun vadede kullanılabilirliği elbette ön plandadır. Ancak elbette rahat servis ulaşımı da bunda etkilidir. Firmamız Ankara merkez ve ilçelerde 25 yıldır aralıksız hizmet sağlamaktadır. Demetevler ise aralıksız hizmet sağladığımız mahallelerin başında gelmektedir.

En yoğun yaşan alanlarından bir tanesi olan Demetevler ve çevresinde Eca marka kullanan müşterilerimiz bizlere tek bir telefon ile rahat bir şekilde ulaşabiliyor. Tüm işlemlerimizin arkasında olup yaptığımız tüm bakım onarımlar servisimizin garantisi kapsamındadır.

Bir yıllık garanti veren firmamız ayrıca internetten online şekilde de ulaşılabilmektedir. İso 9001 belgeli olup TSE standartlarında hizmet sağlamaktayız. Tüm personelimiz gerekli eğitimlerden geçmiş durumdadır. Demetevler Eca Servisi yılların birikimi ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan şehrin en köklü firması olmaktadır.

Kombiler konusunda gün içerisinde pek çok arıza kaydı almaktayız. Bunlardan bir tanesi genleşme tankı arızasıdır. Kombi içerisinde bulunan suyun basıncını dengeleyen içinde hava ve su bulunan cihazın en önemli parçası genleşme tankıdır. Eğer bu genleşme tankının içerisinde hava bitmiş ise ya da patlama, delik ortaya çıkarmış ise cihaz arızaya geçer.

Kombi genleşme tankı arızası ciddi bir arıza olduğundan Demetevler Eca Servisi ekibimiz hızla müdahalede bulunacaktır. Kombinizdeki su tankı delinmiş ise cihazınız su akıtacaktır. Delik tanklar nedeniyle su basıncı artmaktadır. Basıncın normal seviyeye gelmesi için uzman personelimiz gerekli tedbiri alacaktır.

Şofbenler ise Eca markasının bir diğer kullanışlı cihazlarıdır. Sıcak su sağlayan şofbenler bazı arıza durumlarda su vermeyecektir. Sıcak su çıkış sensörü, sensör kabloları ya da sensör bağlantılarında sorun oluşmuş ise mutlaka kontrolden geçirilmelidir. Yıllık bakımlar dahilinde bu parçaların kontrolü Demetevler Eca Servisi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Şofbenlerin önemli bölümlerinden bir tanesi yoğuşma tahliye kanalıdır. Yoğuşma tahliyesi tıkandığı zaman cihaz kendisini korumaya alır ve çalışmaz. Yoğuşma tahliyesi tıkandığında cihazınız çalışmayacağından mutlaka Demetevler Eca Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçmelisiniz. Ekibimiz kontrol sonrası uygun müdahaleler ile şofbeninizdeki sorunu hızlı bir şekilde çözecektir.

Firmamıza Demetevler sakinleri günün 24 saati tek telefonum ile rahatlıkla ulaşabilir. Gezici servis araçlarımız sizlere hızlı bir şekilde yetişmekte ve hem kombi hem de şofben bakımını profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Garantili, ekonomik ve çözüm odaklı Eca hizmeti almak için dilediğiniz an bizleri arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!