Demetevler Ferroli Servisi

Demetevler Ferroli Servisi 1Demetevler Ferroli Servisi, kombi ya da şofbeninizde problem mi yaşıyorsunuz? Hiç olmadık bir zamanda cihazlarınız arızaya mı geçti? Eğer böyle durumlarda kimi arayacağınızı bilmiyorsanız sizlere yılların tecrübesi ile ekibimiz ile yardımcı oluyoruz. Kombi ve şofbeniniz sıcak su ihtiyacını karşılama adına oldukça fayda sağlamaktadır.

Ancak bazen sizin dışınızda nedenlerden dolayı cihazınız arızalanabilir. Böyle durumlarda profesyonel bir dokunuşa ihtiyaç duyulur. Demetevler Mahallesi Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından bir tanesidir. Demetevler Ferroli Servisi adı ile yıllardır bu bölgede Ferroli kullanıcılarının her türlü teknik talebine destek vermekle beraber 24 saat boyunca çağrılara cevap verdik, vermeye de devam ediyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile çözüm odaklı hamleler yapıyoruz.

Elektronik cihazlar düzenli bir şekilde bakım isteyen cihazlardır. Zaman içerisinde kirlenen aksamlar, tekleyen parçalar ciddi sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Bu nedenle müşterilerimize yılda iki defa bakım yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

Ferroli marka her tür cihazda uzman kadromuz ile hareket ediyoruz. Parça değişmesi gerekiyor ise orijinal Ferroli marka cihaz parçaları temin ediyor ve sorunu hızla çözüyoruz. Bulunduğumuz müdahaleler bir yıllık servis garantimiz altındadır. Bu nedenle bizlerden alacağınız hizmet Demetevler Ferroli Servisi profesyonel desteği olmaktadır.

Ferroli markasının sıcak su alma adına yoğun bir şekilde tercih edilen cihazlarından birisi şofbenlerdir. Demetevler Mahallesi sakinleri Ferroli marka şofbenler ile günlük sıcak su ihtiyacını rahat bir şekilde karşılayabiliyorlar.

Ancak şofbenlerde de beklenmeyen pek çok arıza kendisini gösterebiliyor. Örneğin yoğuşma tahliyesi tıkalı ikazı ekranda belirebiliyor.  Böyle bir arıza kodu görmüşseniz tahliyenizin temizlenmesi gerekiyor demektir. Yoğuşma tahliyesinin açılabilmesi uzmanlık isteyen bir durum olduğundan Demetevler Ferroli Servisi ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Günün hemen her saatinde kullanılan kombilerde de farklı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Kombilerle ilgili karşımıza çıkan arıza kodlarından bir tanesi kalorifer sıcaklığının 95 derece üzerine çıkması ile ilgili ortaya çıkan ikazdır. Kaloriferiniz olması gereken standartlardan daha yüksek bir ısıya ulaşmış demektir. Kalorifer vanalarınızdan kapalı olanlar var ise böyle bir sorun ortaya çıkabilir.

En az üç vananın açık olduğundan emin olmalısınız. Ardında cihazınızı üç defa baştan başlatın. Ancak netice alamazsanız herhangi başka bir müdahalede bulunmadan Demetevler Ferroli Servisi uzman kadromuzdan mutlaka yardım isteyin.

Ekibimiz gezici servis araçları ile bulunduğunuz yere gelerek önce arıza tespiti yapacak ardından en uygun yöntemle onarım işlemlerine geçecektir.  Günün her saati bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Demetevler Ferroli Servisi adı ile görev alan Demetevler bakım onarım birimlerimiz mahallenin her sokağına hızlı bir şekilde ulaşım sağlamakta ve arıza onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!