Demetevler Hotpoint Servisi

Demetevler Hotpoint Servisi 1Demetevler Hotpoint Servisi hotpoint marka beyaz eşya cihazları konusunda uzman personelleri ile her türlü sorununuzda yardımınıza koşmaktadır.

Gündelik olarak çok sık kullandığımız beyaz eşya cihazları istemesek de arıza verebilir. Arıza meydana geldiği durumlarda Demetevler Hotpoint Servisi ile bağlantıya geçmeniz yeterlidir.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın her türlü tamir bakım ve sorunlarınızda belgeli ve belediye onaylı teknik servisimiz 7/24 yanınızda ve hizmetinizdedir. Onarım işlemlerinizi Demetevler Hotpoint Servisi uzman kadrosu ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal hizmetleri ve müşteri memnuniyeti önceliği ile gerek müşterilerinden gerekse de demetevler halkından her zaman takdir almışızdır. Bu özelliğinden hiçbir zaman taviz vermeyen servisimiz, bunun içinde yatırımlarını sürdürmektedir.

Yapmış olduğu tüm hizmetlerinin ve işlemlerinin arkasında duran servisimizaynı zamanda tüm işlemlerini de garantili olarak yapmaktadır. Yapmış olduğu işlemler ve tamirler bir içerisinde tekrarlar teknik servisimiz garanti kapsamında yeniden ücretsiz olarak onarmaktadır.

Sektörde ve bulunduğu bölgede öncü olan Demetevler Hotpoint Servisi, bu konuda başka firmalara da örnek teşkil etmektedir. Dünya çapında büyük bir ağırlığı ve satış potansiyeli olan hotpoint marka beyaz eşya cihazlarının hem kurulumu hem de bakım onarımları garantili olarak servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Bu hizmetlerimizden hızlı ve kolay bir şekilde faydalanmak için çağrı merkezimiz ile bağlantı kurarak randevu almanız yeterlidir.

Demetevler Hotpoint Servisi olarak tavsiyemiz hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın asla güneş gören yere konmamasıdır. Aksi takdir de güneş ışınlarından etkilenerek zaman içerisinde istenmeyen arızalar oluşturabilirler.

TSE standartlarında ve İSO9001 kalitesinde hizmet sunan servisimiz, kadrosunda bulunan tüm personellerine de her türlü kalite eğitimi ve iş sağlığı ve güvenliği konularında eğitimi vermektedir.

Buzdolabı cihazlarınız bazen ses çıkarabilir. Kapak açıldığında ses duruyor kapatınca devam ediyorsa muhtemelen iç fanlar arızalıdır veya dolabınızda donma sorunu vardır. Buzdolabınızda su akıntısı da mevcut ise mutlaka uzman servisimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Bulaşık makineniz iyi yıkamıyor ise hatta lekeleri bile çıkarmıyor ise kullanılan suyun sert olması büyük ihtimaldir. Su kireçlidir. Bu tip durumlarda ilk önce kireç çözücü kullanılması beyaz eşya teknik servisi olarak tavsiyemizdir.

Bunu yapmanıza rağmen sorununuz çözülmüyor ise konusunda uzman personeller ile çalışan Demetevler Hotpoint Servisi ile bağlantı kurarak çözüm talebinde bulunmanız yeterlidir.

No-frost buzdolapları bazen arıza çıkarabilir ve içerisinde bulunan gıdalar çözülebilir. Bu gibi durumlarda Demetevler Hotpoint Servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Beyaz eşyalar düzenli olarak bakımları yapıldığında büyük sorunlar değil de küçük sorunlar çıkarabilirler. Bu gibi küçük sorunlarda servisimiz ile bağlantıya geçerek telefon ile çözüm üretebilirsiniz. Konusunda uzman kadromuzla ilk müdahaleyi telefon üzerinden gerçekleştiriyoruz ve arızayı hızlı bir şekilde müdahale ederek sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!