Demetevler Klima Servisi

Demetevler Klima Servisi 1Demetevler Klima Servisi Ankara Demetevler’deki tüm klima kullanıcılarının teknik sorunları ile garantili bir şekilde ilgileniyor. Klimalar oldukça kullanışlı cihazlar olmakla beraber günümüzde hemen her kapalı alanda kullanılmaktadır.

Bunaltıcı yaz günlerinde soğuk hava vererek ortamı ferahlatan klimalar soğuk kış günlerinde ise sıcak hava vererek ortamı ısıtmaktadır. Pek çok farklı marka ve modelde klimalar piyasada yer almaktadır.

Her bir ihtiyaca göre farklı tasarlanmış olan klimalar farklı marka altında müşterilere sunulmaktadır. Klimaların yapısı birbirinden farklı olsa da temelde görevleri aynıdır.

Eğer klima esas görevi olan soğuk hava ya da sıcak hava temini sağlamıyorsa parçalarında bir sorun ortaya çıkmış demektir. Genellikle oluşacak arızaların önüne geçmek adına yıllık bakımların yaptırılması gerekir.

Ankara ilinin tüm geri kalan bölgelerinde olduğu gibi Demetevler Mahallesinde de firmamız aralıksız olarak hizmetlerine devam etmektedir. Demetevler Klima Servisi klima markası ya da modeli ne olursa olsun kapsamlı bir bakım yapıyor. Bu sayede yaz aylarına cihazınızda hiçbir sorun olmadığını bilerek giriyorsunuz.

Bakımlarda kompresör, filtre, kumanda gibi klimanın önemli parçalarına test yapılmakta ve herhangi bir sorun olmadığına emin olunmaktadır. Demetevler Klima Servisi yıllardır olduğu gibi günümüzde de klima bakımlarını sadece tek bir telefon ile anında gerçekleştirmektedir.

Klimalar konusunda gün içerisinde pek çok arıza kaydı alıyoruz. Bu arızaların bir kısmı üretim hatası olabiliyor, bir kısmı montaj ve bir kısmı da kullanıcı hatasından kaynaklanabiliyor.

Elde olmayan sebeplerle ortaya çıkmış arızalara örnek olarak gerilim düşmesi ya da aşırı gerilim yüklenmelerini sayabiliriz. Kısa süreli gerilim düşmeleri cihazlarda kısa devre yapmaya ve kart yanmasına sebep olabiliyor.

Cihazın ihtiyacı olan akımı alamaması üzerine cihaz kendisini arızaya alıyor. Gerilimin ani olarak artması da cihazı aynı şekilde etkilemektedir. Elektrik kesintisi ve sonrasında aniden gelmesi ile aşırı yüklenme cihazın kartını yakabiliyor.

Klimaların gerekli bakımının profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Bu nedenle cihazınızı çok iyi tanıyan, marka ve modele aşina teknisyenler ile çalışmalısınız. Demetevler Klima Servisi deneyimli kadrosu her marka klima konusunda özel eğitim almış sertifikalı kişilerdir.

Bu sebeple klimanıza yapılacak bakım da profesyonel olacaktır. Demetevler Klima Servisi teknisyenleri garantili hizmet verirler. Bu anlamda bakım sonrası cihazınız bir sene hizmet garantisi altında olur.

Yapmanız gereken tek şey haftanın hangi günü hangi saati olursa olsun Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşmak olacaktır. Klimanıza uzman eli değsin istiyor, ekonomik ve garantili hizmet talep ediyorsanız hemen Demetevler Klima Servisini arayın, klimanıza en doğru bakımı yaptırın.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!