Demetevler Kombi Servisi

Demetevler Kombi Servisi 1Demetevler Kombi Servisi odağına önce müşterilerinin memnuniyetini koyar ve hizmetini bu doğrultuda hızlı ve garantili bir şekilde verir.

Günümüzde hemen her yerde kullanılan kombiler pek çok marka altında farklı fiyat aralıkları ile alıcısını bulmaktadır. Öyle ki hem yerli hem de yabancı kombi markaları ülkemiz genelinde gayet iyi yayılma göstermişlerdir.

Son yıllarda kombi kullanmayan ev ya da işyeri kalmadığını düşünürsek teknik servisinin de önemi bir kez daha ortaya çıkmış olacaktır. Ankara’nın yoğun yaşam alanlarından Demetevler Mahallesi evler, dükkan ve mağazalar ile çevrelenmiş güzide bir mahalledir.

Bu mahallede kombi hizmetini yıllardır başarılı bir şekilde Demetevler Kombi Servisi vermektedir. Alanında uzman teknisyenlerimiz ile Demetevler’de her cadde ve sokakta karış karış hizmetlerimize devam etmekteyiz.

25 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetler müşterilerimizin memnuniyeti ile taçlanmıştır. Şimdi aynı istek ve azimle işimize devam ediyoruz. Kombiniz çalışmıyor mu, gaz mı gelmiyor, alev mi almıyor, ısıtmıyor mu? Ne tür bir sorun varsa sizin için buluyor ve anında onarıyoruz. Hangi kombi markasını tercih ettiğiniz önemli değil.

Kadromuz oldukça geniş ve donanımlıdır. Her tip kombi konusunda eğitimli personellerimiz daima sizinle ilgilenecektir. İso 9001 belgeli servisimiz attığı her adımda profesyonelce yaklaşır. Öncelikle arıza tespiti yapılır, arıza tespiti yapıldıktan sonra müşteri ile paylaşılır ve ne tür bir müdahalede bulunacağına dair gerekli bilgiler verilir. Dediğimiz gibi atacağımız her adımda kurumsal hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Kombilerde zaman içerisinde pek çok arıza ortaya çıkabilir. Bu sorunlar illa kullanıcı ya da ürün hatası olmak durumunda da değildir. Bazı durumlar kendiliğinden oluşabilir. Örneğin kombilerinizin ısı değiştirme amacıyla kullanılan eşanjörlerinde zaman içerisinde küf ya da kireç görülebilir. Bu gibi durumlarda kireç ya da küf hızlı bir şekilde temizlenmeli, sağlıksız ortam ortadan kalkmalıdır.

Eşanjörlerde oluşan bu küf ve bakterileri personelimiz gerekli bakım seti ile temizlemekte ve yeniden oluşmaması için önlemler almaktadır. Kullandığımız maddeler kombinize kesinlikle zarar vermemektedir. Kombi, kireçten arındırıldığı için suyu daha çabuk ısıtacaktır. Bu da size hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlayacaktır. Bu ve bunun gibi kombinizde oluşabilecek her türlü sorunu bize bildirebilirsiniz.

Nöbetçi teknisyen ile geceleri de hizmet verdiğimizden saat kavramımız yoktur.  Demetevler’de bizlere ne zaman ihtiyaç duyarsanız servis araçlarımız ile hızla gelerek arızayı ortadan kaldırmaktayız. Demetevler Kombi Servisi olarak Ankara için tek numaramızdan Demetevler sakinlerine en hızlı ve garantili servisi sağlıyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!