Demetevler Lambert Servisi

Demetevler Lambert Servisi 1Demetevler Lambert servisi ekibinden profesyonel bir şekilde haftanın her günü ve her saati kolaylıkla kombi servis hizmeti alabilirsiniz.

Kombiler için sertifikalı eğitim almış olan profesyonel ekibimiz sayesinde en küçükten en büyüğe her türlü kombi probleminizi anında çözebilirsiniz.

Sizler için 7-24 hizmet veren Demetevler Lambert servisi ekibi aynı zamanda masraf bilgilendirmesi yaparak neye ne ödeyeceğiniz konusunda da sizler aydınlatmaktadır.

Lambert kombiniz gazı yakamadığı için alevin turuncu ya da sarı olduğu durumlarda derhal kombinizi durdurmanız gerekiyor. Cihazda bulunan reset tuşunu kullanarak rahatlıkla cihazınızın çalışmasını durdurabilirsiniz.

Ancak çok fazla kez cihazda reset tuşu kullanmanız ana kartın zarar görmesine sebep olabilir. Bu sebeple rest tuşunu bir kez kullandıktan sonra bekleyerek cihazın durmasını sağlamalısınız.

Eğer cihaz çalıştırmayı durdurmuyorsa ya da hala daha alev rengi turuncu ya da sarı renkte ise Demetevler Lambert servisi ile derhal iletişime geçmeli ve bilgilendirme yapmalısınız.

Kombi cihazlarında bar basıncı ve basıncın sabit olması son derece önemli bir noktadır. Sabit olmayan basınç fazla gaz yakılmasına ve dolaylı olarak tasarrufsuz bir kullanıma sebep olmaktadır. Basıncınızın sık sık düşmesi ya da yükselmesi basınç problemi yaşadığınız anlamına gelmektedir.

Bu sebeple basınç düşmesi ya da yükselmesi durumlarında Demetevler Lambert servisi ile hemen iletişime geçip profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz. Lambert marka kombilerde uzmanlaşmış ekibimiz ile bu gibi durumlarda iletişime geçerek çok daha bilinçli bir şekilde iletişime geçmeniz kombinizin verimli çalışması ve kullanım süresinin uzaması konusunda oldukça önemlidir.

Lambert markalı kombiler için sertifikalı eğitim almış olan profesyonel ekibimiz sayesinde kolaylıkla kombinizin rutin bakımlarını yaptırabilirsiniz. Kış mevsimine girişte kombinizin bakımı oldukça önemlidir.

Tüm yıl boyunca verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışmasını sağlayacak olan kombilerin rutin bakımını Demetevler Lambert servisi sayesinded kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Sizler için masraf bilgilendirmesi de yapan Demetevler Lambert servisi ile hangi işleme ne kadar ödeyeceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kombinizin yanması sırasında oluşan alevin rengi oldukça önemlidir. Alevin turuncu ya da sarı renkte olması cihazınızın gazı yakamadığı anlamına gelmektedir. Alev rengini sarı ya da turuncu görmeniz halinde derhal kombinizi durdurmanız gerekmektedir.

Böylelikle kombinizin alevi yakmak için başka parçalarına zarar vermeden önüne geçmiş olursunuz. Demetevler Lambert servisi ile hemen iletişime geçerek kombinizdeki gazı yakamama durumunu önleyebilirsiniz.

Sizler için haftanın her günü ve günün her saati çalışan profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde kombinizin bakımı dışında yedek parça değişimi de yaptırabilirsiniz. Kombinizin uzun süreli ve en verimli kullanımı için orijinal parça kullanımı son derece önemlidir.

Tamamıyla orijinal parçaları kullanarak parça değişim işlemi yapan Demetevler Lambert servisi sayesinde kombinizde yabancı parçalar kullanılmadan en doğru parça değişimi işlemi yapılmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!