Dikmen Profilo Servisi

Dikmen Profilo Servisi 1Dikmen Profilo servisi; Ankara’ınDikmen ilçesindeki kullanıcılarımız için 7-24 hizmet vermektedir. Profilo markalı ürünler için sertifikalı eğitim ve belediye onayını alan bu servis hizmeti sayesinde hiç mağdur olmadan kolaylıkla evinizdeki cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, temizlik gibi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi fiyat ve hizmet garantisi ile sizlere yardımcı olan güler yüzlü ekimiz ile çağrı merkezi ve mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Her evde bulunan televizyonların zaman içinde eskiyerek bozulması kaçınılmazdır. Ancak Dikmen Profilo servisi ile iletişime geçerek günün her saati televizyonunuzun tamirini sağlayabilirsiniz

. Aynı zamanda içindeki parçaların bozulaması ya da yıpranması durumunda da orijinal parça stoğu bulunan Dikmen Profilo servisi parça değişimi hizmeti de vermektedir.

Buzdolapları yiyeceklerin uzun süreli taze kalmasını sağlayan cihazlardır. Her evde bulunan Profilo buzdolaplarının no-frost bölümü aşırı yiyecek ile doldurulmamalıdır.

No-frost bölümünün aşırı yiyecek ile doldurulması buzdolabının çalışma verimini düşüreceği gibi yiyeceklerin de tazeliğini bozabilir. Aynı zamanda buzdolaplarında no-frost bölümünün bozulması durumunda Dikmen Profilo servisi ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla tamir işlemi gerçekleştirilebilir.

Aynı zamanda buzdolabınızın raflarının kırılması ya da çok eskimesi durumunda Dikmen Profilo servisi ile iletişime geçerek yeni raf yaptırabilirsiniz. Rafı yaptırmak yerine yine Dikmen Profilo servisi ile iletişime geçerek Profilo buzdolabı raflarının birebir aynısını satın alabilirsiniz.

Profilo çamaşır makinesi yüksek sıcaklık ayarı ve kumaş türüne göre seçebileceğiniz programlar sayesinde hesaplı bir şekilde kıyafetlerinizin temizliğini sağlamaktadır. Çamaşır makinenizin ısıtıcılarında bir arıza olması çamaşırlarınızı sıcak su ile yıkamayı engellemektedir.

Böyle bir durum fark edildiğinde derhal makinenin çalışması durdurulmalı ve Dikmen Profilo servisi ile iletişime geçilmelidir. Parça değişimi ya da tamir işlemini sağlayabileceğiniz bu servis aynı zamanda en iyi fiyat garantisini de vermektedir.

Elde yıkamaya göre çok daha hijyenik ve su tasarrufu sağlayan bulaşık makinelerinde aşırı sıcak su ile yıkama yapılmamalıdır. Dikmen Profilo servisi ekibine göre aşırı sıcak su ile yıkama yapılması hem makinedeki bulaşıkların yıpranmasına hem de kapaktaki tutan slikonların zamanla yıpranmasına yol açmaktadır.

Bulaşık makinesinin kapağının kapanmaması gibi durumlarda bilinçsiz bir şekilde kapak tamir edilmemeli ve Dikmen Profilo servisi ile iletişime geçilmelidir. Profilo bulaşık makinesi kapağında uzman servis ekibimiz ile görüşerek kapağınızın kapanmama problemini hızlı ve hesaplı bir şekilde çözebilirsiniz.

Klima cihazları özellikle yaz aylarında en çok kullanılan elektronik cihazlar arasında yer almaktadır. Belli rutin aralıklar ile bakıma ihtiyaç duyan klima cihazları Dikmen Profilo servisi ile görüşerek hesaplı bir şekilde bakım yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda klimalarınız için yine Dikmen Profilo servisi ile görüşerek filtre temizliği yaptırabilir, çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede klimalarınızı çok daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!